Комбиња VOLKSWAGEN Transporter

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Комбиња VOLKSWAGEN Transporter: 353 огласа

комбе фургон VOLKSWAGEN Transporter 2.0 4MOTION
41
аукција € 2.378 SEK USD SEK 25.500 ≈ US$ 2.632
Комбе фургон
Година 2010 Километража 271791 км Сила 140 кс
Шведска, Karlstad
комбе фургон VOLKSWAGEN Transporter 2,5TDI
26
аукција € 261,10 SEK USD SEK 2.800 ≈ US$ 289
Комбе фургон
Носивост 810 кг
Година 2004 Километража Сила 131 кс
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбе фургон VOLKSWAGEN Transporter  Skåpbil
22
аукција € 1.026 SEK USD SEK 11.000 ≈ US$ 1.135
Комбе фургон
Носивост 650 кг
Година 2003 Километража 134529 км Сила 86 kW
Шведска, Karlstad
товарно-патничко комбе VOLKSWAGEN Transporter Kombi 2.5 4MOTION
13
аукција € 2.984 SEK USD SEK 32.000 ≈ US$ 3.303
Товарно-патничко комбе
Носивост 530 кг Седишта 5
Година 2004 Километража Сила 131 кс
Шведска, Svenljunga
комбе фургон VOLKSWAGEN Transporter T5 2.0 TDI (140hk)
20
аукција € 6.902 SEK USD SEK 74.000 ≈ US$ 7.638
Комбе фургон
Носивост 918 кг
Година 2014 Километража 147800 км Сила 140 кс
Шведска, Svenljunga
комбе фургон VOLKSWAGEN Transporter 1.9TDI
7
€ 3.900 USD ≈ US$ 4.316
Комбе фургон
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 414089 км Сила 100 кс
Словенија, Gomilsko
комбе ладилник VOLKSWAGEN TRANSPORTER FRIGO THERMOKING
24
€ 3.750 USD ≈ US$ 4.150
Комбе ладилник
Носивост 995 кг Седишта 3
Година 1999-04 Километража 176663 км Сила
Грција, Thessaloniki
нови патничко комбе VOLKSWAGEN T6 TRANSPORTER
17
преговара
Патничко комбе
Година Километража Сила
Турција
амбулантно возило VOLKSWAGEN Transporter T5
19
€ 10.700 USD ≈ US$ 11.842
Амбулантно возило
Носивост 800 кг Евро Euro 4 Седишта 5
Година 02/2009 Километража 366670 км Сила 170 кс
Швајцарија, Boulens
ново амбулантно возило VOLKSWAGEN Transporter T6
5
€ 49.000 USD ≈ US$ 54.228
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 50 км Сила 177 кс
Турција, Ataşehir -İstanbul
патничко комбе VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2,0TDI/132KW DSG / 4 MOTION
20
€ 16.250 USD ≈ US$ 17.984
Патничко комбе
Седишта 9
Година 2014-05 Километража 125965 км Сила 179 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
комбе фургон VOLKSWAGEN Transporter
17
аукција € 2.224 NOK USD NOK 22.000 ≈ US$ 2.462
Комбе фургон
Година 1989 Километража 252200 км Сила
Норвешка, Lillehammer
комбе фургон VOLKSWAGEN Transporter
6
€ 4.500 USD ≈ US$ 4.980
Комбе фургон
Евро Euro 3
Година 2005-07 Километража 195000 км Сила 85.65 кс
Унгарија, Kisigmand
комбе фургон VOLKSWAGEN Transporter
7
преговара
Комбе фургон
Година 2016 Километража Сила
Ирска, Monaghan
комбе фургон VOLKSWAGEN Transporter
7
преговара
Комбе фургон
Година 2017 Километража Сила
Ирска, Monaghan
Омилени : 0 Споредба : 0