Комбиња SKODA Octavia

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Комбиња SKODA Octavia: 35 огласа

патнички автмобил SKODA Octavia  1,9 TDI
7
€ 2.416,67 USD ≈ US$ 2.675
Патнички автмобил
Година 8/2007 Километража 397161 км Сила 105 кс
Словачка, Levice
патнички автмобил SKODA Octavia rep objekt
7
аукција € 1.011 NOK USD NOK 10.000 ≈ US$ 1.119
Патнички автмобил
Година Километража Сила
Норвешка, Lillehammer
патнички автмобил SKODA Octavia 1,6/55kW
16
€ 849,70 CZK USD CZK 22.000 ≈ US$ 940
Патнички автмобил
Седишта 5
Година 1997 Километража 158656 км Сила 74.78 кс
Чехија, Chrudim
патнички автмобил SKODA Octavia Combi 1.6 TDI Active
14
€ 10.900 USD ≈ US$ 12.063
Патнички автмобил
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 2016-11 Километража 43600 км Сила 89.73 кс
Чехија, Nové Strašecí
патнички автмобил SKODA Octavia COMBI SCOUT 2,0 TDI 135 kW
19
€ 12.740 CZK USD CZK 329.752 ≈ US$ 14.095
Патнички автмобил
Евро Euro 6
Година 2016-6 Километража 181881 км Сила
Чехија, Ostrovačice u Brna
патнички автмобил SKODA Octavia 1,4/103kW
29
€ 14.640 CZK USD CZK 379.000 ≈ US$ 16.200
Патнички автмобил
Седишта 5
Година 2015 Километража 78164 км Сила 140 кс
Чехија, Chrudim
патнички автмобил SKODA Octavia 1.4 TSi - 7 st.DSG
14
€ 15.886 USD ≈ US$ 17.581
Патнички автмобил
Евро Euro 6
Година 2016-11 Километража 4000 км Сила 150 кс
Чехија, Nové Strašecí
патнички автмобил SKODA Octavia 1,9 SDi
5
€ 1.931 CZK USD CZK 50.000 ≈ US$ 2.137
Патнички автмобил
Година 2002 Километража 339000 км Сила 67.98 кс
Чехија, Třebechovice pod Orebem
патнички автмобил SKODA Octavia Ambition Plus
15
€ 10.700 USD ≈ US$ 11.842
Патнички автмобил
Година 2015-12 Километража 84573 км Сила 89.73 кс
Чехија, Nové Strašecí
патнички автмобил SKODA Octavia 1,4/103kW
22
€ 12.820 CZK USD CZK 332.000 ≈ US$ 14.191
Патнички автмобил
Седишта 5
Година 2014 Километража 83080 км Сила 140 кс
Чехија, Chrudim
патнички автмобил SKODA Octavia
12
€ 7.100 USD ≈ US$ 7.858
Патнички автмобил
Година 2014-09 Километража 98157 км Сила 89.73 кс
Чехија, Nové Strašecí
патнички автмобил SKODA Octavia 1.4/81kW CNG
19
€ 5.714 CZK USD CZK 147.934 ≈ US$ 6.323
Патнички автмобил
Седишта 5
Година 2017 Километража 33008 км Сила 110 кс
Чехија, Chrudim
патнички автмобил SKODA octavia
20
€ 7.122 PLN USD PLN 30.900 ≈ US$ 7.882
Патнички автмобил
Седишта 5
Година 2015-3 Километража 233000 км Сила 105 кс
Полска, Świebodzice
патнички автмобил SKODA Octavia
19
€ 5.762 PLN USD PLN 25.000 ≈ US$ 6.377
Патнички автмобил
Седишта 5
Година 2013 Километража 260000 км Сила 140 кс
Полска, Świętoszówka
патнички автмобил SKODA Octavia 5E/NE 13 1.6TDI
13
преговара
Патнички автмобил
Година 2013 Километража 125000 км Сила
Данска, Sindal
Омилени : 0 Споредба : 0