Комбиња OPEL Vivaro

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Комбиња OPEL Vivaro: 208 огласа

комбе фургон OPEL Vivaro
15
€ 7.618 BGN USD BGN 14.900 ≈ US$ 8.431
Комбе фургон
Носивост 3500 кг Седишта 3
Година 2012 Километража 190130 км Сила 115 кс
Бугарија, КАРЛОВО
комбе фургон OPEL Vivaro 1,6BiTurbo Mester Premium
10
€ 21.375 USD ≈ US$ 23.656
Комбе фургон
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 177 км Сила 125 кс
Норвешка, Tiller
комбе фургон OPEL Vivaro 1,9/74kW
16
€ 3.320 CZK USD CZK 85.950 ≈ US$ 3.674
Комбе фургон
Седишта 3
Година 2006 Километража 274848 км Сила 101 кс
Чехија, Chrudim
комбе фургон OPEL VIVARO 2.0CDTI/84KW L1H1 / KLIMA
15
€ 6.300 USD ≈ US$ 6.972
Комбе фургон
Зафатнина V=5.12 м³ Седишта 3
Година 2011-06 Километража 170430 км Сила 114 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
комбе фургон OPEL VIVARO 2,0CDTI/84KW L1H2
17
€ 7.800 USD ≈ US$ 8.632
Комбе фургон
Зафатнина V=7.37 м³ Седишта 2
Година 2012-01 Километража 151200 км Сила 114 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
патничко комбе OPEL Vivaro
27
аукција € 310 USD ≈ US$ 343
Патничко комбе
Година 2014-07-14 Километража 484 км Сила 84 kW
Австрија, Schwechat
комбе фургон OPEL Vivaro 2.0 CDTI L2 H1 84 KW
6
€ 6.750 USD ≈ US$ 7.470
Комбе фургон
Носивост 1177 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2012-04-23 Километража 183307 км Сила 114 кс
Холандија, Zaandam
комбе фургон OPEL Vivaro
9
€ 5.350 USD ≈ US$ 5.921
Комбе фургон
Година 2012 Километража 135420 км Сила 114 кс
Холандија, Rijssen
комбе фургон OPEL Vivaro 1.6CDTI
9
€ 8.950 USD ≈ US$ 9.905
Комбе фургон
Носивост 1294 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2015-02-01 Километража 226786 км Сила 90 кс
Холандија, Vuren
комбе фургон OPEL Vivaro airco navi 100000km
14
€ 7.750 USD ≈ US$ 8.577
Комбе фургон
Носивост 989 кг
Година 2013-02-19 Километража 100000 км Сила
Холандија, Monster
комбе фургон OPEL Vivaro 02 - 14 2.0CDTI
1
преговара
Комбе фургон
Година 2010 Километража 141000 км Сила
Данска, Sindal
комбе ладилник OPEL VIVARO-B KONVEKTA
39
€ 8.950 USD ≈ US$ 9.905
Комбе ладилник
Евро Euro 5 Седишта 3
Година 2016-07-30 Километража 255655 км Сила 120 кс
Холандија, Hoogeveen
комбе фургон OPEL VIVARO 1,9 L1H1 63 KW
7
€ 1.081 USD ≈ US$ 1.196
Комбе фургон
Година 10/2003 Километража 217000 км Сила 63 kW
Данска, Galten
комбе фургон OPEL VIVARO1.9 DTI
9
€ 1.284 USD ≈ US$ 1.421
Комбе фургон
Година 2006 Километража 231700 км Сила
Данска, Galten
комбе фургон OPEL Vivaro 2,0 Cdti
7
€ 2.838 USD ≈ US$ 3.141
Комбе фургон
Година 2011 Километража 210700 км Сила
Данска, Galten
Омилени : 0 Споредба : 0