Комбиња OPEL

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Комбиња OPEL: 479 огласа

комбе фургон OPEL Movano VAN 2,8DTi
11
€ 990 USD ≈ US$ 1.096
Комбе фургон
Година 1/1999 Километража 246548 км Сила 114 кс
Словачка, Levice
комбе фургон OPEL Movano 2,3 CDTi125 L3H3 vin 907
9
€ 3.300 USD ≈ US$ 3.652
Комбе фургон
Година 8/2011 Километража 375721 км Сила 125 кс
Словачка, Levice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбе фургон OPEL Movano  2,3 CDTI 125
14
€ 15.900 USD ≈ US$ 17.597
Комбе фургон
Седишта 3
Година 7/2011 Километража 91227 км Сила 125 кс
Словачка, Levice
комбе фургон OPEL Vivaro
15
€ 7.618 BGN USD BGN 14.900 ≈ US$ 8.431
Комбе фургон
Носивост 3500 кг Седишта 3
Година 2012 Километража 190130 км Сила 115 кс
Бугарија, КАРЛОВО
патнички автмобил OPEL ASTRA ENJOY
41
аукција € 1.324 SEK USD SEK 14.200 ≈ US$ 1.466
Патнички автмобил
Година 2008 Километража 193014 км Сила
Шведска, Svenljunga
комбе ладилник OPEL MOVANO 2.3 CDTI  frigo
13
€ 11.250 USD ≈ US$ 12.450
Комбе ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина V=10.38 м³ Седишта 3
Година 2013-06 Километража 220130 км Сила 92 kW
Србија, Simanovci
патнички автмобил OPEL Hatchback 1,4 BA
11
€ 8.075 USD ≈ US$ 8.937
Патнички автмобил
Година 2016-09 Километража 60700 км Сила 101 кс
Чехија, Nové Strašecí
комбе фургон OPEL Vivaro 1,6BiTurbo Mester Premium
10
€ 21.375 USD ≈ US$ 23.656
Комбе фургон
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 177 км Сила 125 кс
Норвешка, Tiller
патнички автмобил OPEL Zafira 1.8/103kw Cosmo / auto.klima/ ČR
20
€ 3.750 USD ≈ US$ 4.150
Патнички автмобил
Седишта 5
Година 2006-11 Километража 210970 км Сила 140 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
патнички автмобил OPEL Astra J Sports Tourer 1.7CDTI/81kw/auto.klima
20
€ 4.900 USD ≈ US$ 5.423
Патнички автмобил
Седишта 5
Година 2012-12 Километража 190540 км Сила 110 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
патнички автмобил OPEL Corsa 1,2/55kW
21
€ 1.120 CZK USD CZK 29.000 ≈ US$ 1.240
Патнички автмобил
Седишта 5
Година 2004 Километража 43694 км Сила 74.78 кс
Чехија, Chrudim
комбе фургон OPEL Vivaro 1,9/74kW
16
€ 3.320 CZK USD CZK 85.950 ≈ US$ 3.674
Комбе фургон
Седишта 3
Година 2006 Километража 274848 км Сила 101 кс
Чехија, Chrudim
комбе фургон OPEL VIVARO 2.0CDTI/84KW L1H1 / KLIMA
15
€ 6.300 USD ≈ US$ 6.972
Комбе фургон
Зафатнина V=5.12 м³ Седишта 3
Година 2011-06 Километража 170430 км Сила 114 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
комбе фургон OPEL VIVARO 2,0CDTI/84KW L1H2
17
€ 7.800 USD ≈ US$ 8.632
Комбе фургон
Зафатнина V=7.37 м³ Седишта 2
Година 2012-01 Километража 151200 км Сила 114 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
мал фургон OPEL Combo D 1.4 L2H1 / B+CNG / klima
18
€ 5.950 USD ≈ US$ 6.585
Мал фургон
Седишта 2
Година 2013-06 Километража 183010 км Сила 120 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
Омилени : 0 Споредба : 0