Комбиња MITSUBISHI

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Комбиња MITSUBISHI: 94 огласа

пикап MITSUBISHI L 200 2.5TD
11
€ 14.083,33 USD ≈ US$ 15.586
Пикап
Година 9/2015 Километража 129905 км Сила 178 кс
Словачка, Levice
пикап MITSUBISHI L 200 2.5TD 4x4 INTENSE
11
€ 14.083,33 USD ≈ US$ 15.586
Пикап
Година 9/2015 Километража 122944 км Сила
Словачка, Levice
теренец MITSUBISHI Pajero politibil
14
аукција € 1.415 NOK USD NOK 14.000 ≈ US$ 1.567
Теренец
Година 1999 Километража Сила
Норвешка, Lillehammer
патнички автмобил MITSUBISHI Lancer 2,0/103kW
21
€ 3.669 CZK USD CZK 95.000 ≈ US$ 4.061
Патнички автмобил
Седишта 5
Година 2009 Километража 191031 км Сила 140 кс
Чехија, Chrudim
теренец MITSUBISHI 3,2 DI-D
20
€ 9.850 USD ≈ US$ 10.901
Теренец
Евро Euro 3 Седишта 7
Година 2007-06 Километража 279940 км Сила 160 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
теренец MITSUBISHI Pajero 3,2
18
€ 5.755 CZK USD CZK 149.000 ≈ US$ 6.369
Теренец
Седишта 5
Година 2003 Километража 210653 км Сила 160 кс
Чехија, Chrudim
комбе фургон MITSUBISHI FUSO CANTER 3C15 Chassis
11
€ 6.900 USD ≈ US$ 7.636
Комбе фургон
Носивост 520 кг Седишта 3
Година 2008-01-04 Километража 199013 км Сила 145 кс
Холандија, Rheden
патнички автмобил MITSUBISHI Lancer 1.3
14
€ 1.250 USD ≈ US$ 1.383
Патнички автмобил
Седишта 5
Година 1999 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
теренец MITSUBISHI PAJERO GLS 4x4
7
аукција аукција
Теренец
Година 2006 Километража 312148 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
теренец MITSUBISHI NATIVA GLS 4x4
7
аукција аукција
Теренец
Година 2010 Километража 418110 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
теренец MITSUBISHI NATIVA GLS 4x4
7
аукција аукција
Теренец
Година 2010 Километража 431282 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
патнички автмобил MITSUBISHI Colt gl
9
аукција € 700 USD ≈ US$ 775
Патнички автмобил
Година 1983-01-01 Километража 59556 км Сила
Белгија, Aartselaar
пикап MITSUBISHI L200 Crew Cab
6
аукција аукција
Пикап
Година Километража 239754 км Сила
Италија, Caorso (PC)
пикап MITSUBISHI L200 Strada 2,5 TD 4x4 Pick-up
9
€ 7.767 DKK USD DKK 58.000 ≈ US$ 8.596
Пикап
Година 1998-11 Километража 271000 км Сила
Данска, Haderslev
патнички автмобил MITSUBISHI Space Star 1.3 , Airco
18
€ 1.250 USD ≈ US$ 1.383
Патнички автмобил
Седишта 5
Година 2000-02-07 Километража 302374 км Сила 86 кс
Холандија, Susteren
Омилени : 0 Споредба : 0