Комбиња MERCEDES-BENZ Sprinter

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Комбиња MERCEDES-BENZ Sprinter: 1809 огласа

нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter IDILIS 519,  *COC*  prolonged with 50cm fiber/steel, ST
22
€ 54.500 USD ≈ US$ 60.315
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 22+1+1
Година 2019 Километража 10 км Сила 190 кс
Романија, BUCURESTI
патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 416  Minibuss
26
аукција € 3.078 SEK USD SEK 33.000 ≈ US$ 3.406
Патничко комбе
Седишта 13
Година 2005 Километража 345319 км Сила 156 кс
Шведска, Karlstad
амбулантно возило MERCEDES-BENZ Sprinter 416 CDI
10
€ 11.250 USD ≈ US$ 12.450
Амбулантно возило
Седишта 6
Година 10/2006 Километража 238700 км Сила
Швајцарија, Gretzenbach
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбе фургон MERCEDES-BENZ Sprinter 312 310 2.9TDI внос Италия
13
€ 5.062 BGN USD BGN 9.900 ≈ US$ 5.602
Комбе фургон
Носивост 3500 кг Седишта 3
Година 2000 Километража 230000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
комбе фургон MERCEDES-BENZ 312D Sprinter
53
аукција € 1.017 SEK USD SEK 10.900 ≈ US$ 1.125
Комбе фургон
Носивост 1150 кг Седишта 2
Година 1998 Километража 409000 км Сила 122 кс
Шведска, Svenljunga
ново комбе фургон MERCEDES-BENZ Sprinter 316 KA 4X2
15
US$ 28.500 EUR ≈ € 25.752
Комбе фургон
Евро Euro 6 Седишта 3
Година 06/2018 Километража Сила 163 кс
Турција, BURSA
патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER 519 XXL LUXURY PANORAMA
15
преговара
Патничко комбе
Евро Euro 5 Седишта 24
Година 2012 Километража Сила 190 кс
Грција, ASPROPIRGOS
амбулантно возило MERCEDES-BENZ 906BB35 Sprinter 319 CDI - AMBULANCE
19
€ 12.120 SEK USD SEK 130.000 ≈ US$ 13.418
Амбулантно возило
Носивост 505 кг Евро Euro 5 Седишта 5
Година 06/2013 Километража 344656 км Сила 140 kW
Шведска, Stockholm
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER 519 CDi XXL PANORAMA
13
преговара
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 21
Година 05/2018 Километража Сила 190 кс
Грција, ASPROPIRGOS
патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 315
2
€ 6.500 USD ≈ US$ 7.194
Патничко комбе
Седишта 8
Година 2009-01-27 Километража 270000 км Сила 110 kW
Шведска, Bua
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 516
11
преговара
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 19+1+1
Година 12/2018 Километража Сила 163 кс
Турција, Bursa
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 516
23
€ 48.000 USD ≈ US$ 53.122
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 21
Година 02/2019 Километража 20000 км Сила 120 kW
Словачка, BRATISLAVA
патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter
10
преговара
Патничко комбе
Евро Euro 3 Седишта 21
Година Километража 400000 км Сила
Словачка, BRATISLAVA
патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 516
9
€ 42.000 USD ≈ US$ 46.481
Патничко комбе
Седишта 21
Година 02/2019 Километража 611 км Сила
Словачка, BRATISLAVA
патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 516
5
преговара
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 17
Година 2017 Километража 11000 км Сила 160 кс
Словачка, BRATISLAVA
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519
26
преговара
Патничко комбе
Седишта 17
Година 2019 Километража Сила
Турција, Bursa
Омилени : 0 Споредба : 0