Комбиња IVECO Daily

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Комбиња IVECO Daily: 778 огласа

комбе фургон IVECO Daily 35C15
9
€ 3.900 USD ≈ US$ 4.316
Комбе фургон
Зафатнина V=27.96 м³ Седишта 3
Година 10/2007 Километража 300420 км Сила 145 кс
Словачка, Levice
комбе фургон IVECO Daily 65C18V
4
€ 3.000 USD ≈ US$ 3.320
Комбе фургон
Носивост 3557 кг Евро Euro 4
Година 2009-01-02 Километража 500000 км Сила 130 kW
Словенија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
патничко комбе IVECO DAILY 65C18
6
€ 39.000 USD ≈ US$ 43.161
Патничко комбе
Евро Euro 4 Седишта 28+2
Година 2009-07-06 Километража 453000 км Сила 130 kW
Словенија, Rogaška Slatina
комбе фургон IVECO 70 C 17 DAILY
7
€ 11.800 USD ≈ US$ 13.059
Комбе фургон
Евро Euro 4
Година 2011 Километража 330000 км Сила 170 кс
Србија, Simanovci
нови патничко комбе IVECO Daily 60C17H
20
преговара
Патничко комбе
Седишта 20+1
Година нов Километража Сила
Србија, Čačak
комбе фургон IVECO Daily 2.8TDI
16
€ 2.812 BGN USD BGN 5.500 ≈ US$ 3.112
Комбе фургон
Носивост 3500 кг Седишта 3
Година 2001 Километража 140000 км Сила 110 кс
Бугарија, КАРЛОВО
комбе фургон IVECO Daily 35-10
13
€ 2.505 BGN USD BGN 4.900 ≈ US$ 2.773
Комбе фургон
Седишта 3
Година 1997 Километража 201000 км Сила 100 кс
Бугарија, КАРЛОВО
комбе фургон IVECO 35S14GV Daily CNG
7
€ 7.293 CHF USD CHF 8.000 ≈ US$ 8.071
Комбе фургон
Носивост 760 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=12 м³ Седишта 3
Година 2012-01-24 Километража 93000 км Сила 136 кс
Швајцарија, Bern
комбе фургон IVECO Daily 35C14 3.0HPI 155125км. ТОП състояние до 3,5т
17
€ 5.573 BGN USD BGN 10.900 ≈ US$ 6.168
Комбе фургон
Носивост 3500 кг Седишта 3
Година 2007 Километража 155125 км Сила 140 кс
Бугарија, КАРЛОВО
комбе фургон IVECO 50 c 15 daily /6854/
6
€ 15.500 USD ≈ US$ 17.154
Комбе фургон
Носивост 2640 кг Седишта 3
Година 2015 Километража 231860 км Сила 150 кс
Србија, Simanovci
комбе фургон IVECO Daily 35S15/2.3V
16
€ 19.000 USD ≈ US$ 21.027
Комбе фургон
Носивост 1018 кг Зафатнина V=16.01 м³ Седишта 3
Година 2016-08 Километража 75446 км Сила 107 кс
Бугарија, Sofia
комбе фургон IVECO Daily 35S15/2.3V
12
€ 15.500 USD ≈ US$ 17.154
Комбе фургон
Година 2015-07 Километража 148436 км Сила 110 kW
Бугарија, Sofia
комбе фургон IVECO Daily
12
€ 19.800 USD ≈ US$ 21.913
Комбе фургон
Зафатнина V=16 м³
Година 2017-08 Километража 39950 км Сила 136 кс
Бугарија, Sofia
комбе фургон IVECO Daily 35S13 MAXI база Климатроник
13
€ 5.062 BGN USD BGN 9.900 ≈ US$ 5.602
Комбе фургон
Носивост 3500 кг Седишта 3
Година 2003 Километража 260000 км Сила 130 кс
Бугарија, КАРЛОВО
патничко комбе IVECO Daily 45-12
11
€ 2.040 BGN USD BGN 3.990 ≈ US$ 2.258
Патничко комбе
Седишта 20
Година 2000 Километража Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Омилени : 0 Споредба : 0