Комбиња IVECO

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Комбиња IVECO: 1045 огласа

комбе фургон IVECO Daily 35C15
9
€ 3.900 USD ≈ US$ 4.316
Комбе фургон
Зафатнина V=27.96 м³ Седишта 3
Година 10/2007 Километража 300420 км Сила 145 кс
Словачка, Levice
ново амбулантно возило IVECO 4WD Double Cab
29
US$ 103.550 EUR ≈ € 93.566
Амбулантно возило
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбе фургон IVECO Daily 65C18V
4
€ 3.000 USD ≈ US$ 3.320
Комбе фургон
Носивост 3557 кг Евро Euro 4
Година 2009-01-02 Километража 500000 км Сила 130 kW
Словенија
нови патничко комбе IVECO  ROSERO FIRST FCLLI
14
преговара
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 20
Година 2019 Километража Сила 132 kW
Словачка, Spišská Nová Ves
патничко комбе IVECO DAILY 65C18
6
€ 39.000 USD ≈ US$ 43.161
Патничко комбе
Евро Euro 4 Седишта 28+2
Година 2009-07-06 Километража 453000 км Сила 130 kW
Словенија, Rogaška Slatina
комбе фургон IVECO 70 C 17 DAILY
7
€ 11.800 USD ≈ US$ 13.059
Комбе фургон
Евро Euro 4
Година 2011 Километража 330000 км Сила 170 кс
Србија, Simanovci
нови патничко комбе IVECO DAİLY
16
€ 96.000 USD ≈ US$ 106.243
Патничко комбе
Носивост 7200 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=3000 м³ Седишта 31
Година 09/2019 Километража Сила 180 кс
Турција, Bursa
комбе фургон IVECO 35C13V
11
€ 16.200 USD ≈ US$ 17.929
Комбе фургон
Година 2015-09 Километража 55000 км Сила 126 кс
Словачка, 330 23 Nýřany
комбе фургон IVECO 35S15V
13
€ 18.590 USD ≈ US$ 20.574
Комбе фургон
Година 2016-04 Километража 63850 км Сила 145 кс
Словачка, 330 23 Nýřany
комбе фургон IVECO 35S15V
8
€ 18.500 USD ≈ US$ 20.474
Комбе фургон
Година 2016-06 Километража 70580 км Сила 144 кс
Словачка, 330 23 Nýřany
комбе фургон IVECO 35S14V L4 H2
8
€ 21.790 CHF USD CHF 23.900 ≈ US$ 24.111
Комбе фургон
Носивост 880 кг Зафатнина V=15 м³
Година 2017-08 Километража 49000 км Сила 136 кс
Швајцарија, Hendschiken
комбе фургон IVECO 35S14V L3 H2
8
€ 21.510 CHF USD CHF 23.600 ≈ US$ 23.809
Комбе фургон
Зафатнина V=12.11 м³
Година 2017-08 Километража 41000 км Сила 136 кс
Швајцарија, Hendschiken
комбе фургон IVECO 35S14V L3 H2
8
€ 21.510 CHF USD CHF 23.600 ≈ US$ 23.809
Комбе фургон
Зафатнина V=12.11 м³ Седишта 3
Година 2017-08 Километража 49000 км Сила 136 кс
Швајцарија, Hendschiken
комбе фургон IVECO 35S16SA8V L2 H1
16
€ 29.080 CHF USD CHF 31.900 ≈ US$ 32.182
Комбе фургон
Носивост 1137 кг Зафатнина V=8.41 м³
Година 2019-07 Километража 1200 км Сила 156 кс
Швајцарија, Hendschiken
комбе фургон IVECO 35S14A8V L4H2
16
€ 23.610 CHF USD CHF 25.900 ≈ US$ 26.129
Комбе фургон
Носивост 850 кг Зафатнина V=15 м³
Година 2018-02 Километража 62700 км Сила 136 кс
Швајцарија, Hendschiken
Омилени : 0 Споредба : 0