Комбиња FORD Transit

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Комбиња FORD Transit: 796 огласа

мал фургон FORD Transit Connect 1.8 TDCi (90hk)
23
аукција € 223,80 SEK USD SEK 2.400 ≈ US$ 248
Мал фургон
Носивост 605 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 84880 км Сила 90 кс
Шведска, Karlstad
патничко комбе FORD TRANSIT 350 4X4
41
преговара
Патничко комбе
Седишта 24
Година 08/2009 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
патничко комбе FORD Transit
5
€ 4.900 USD ≈ US$ 5.423
Патничко комбе
Седишта 16+1
Година 2003 Километража 325500 км Сила
Словачка
комбе фургон FORD Transit 2.0TDCI Клима Перфектен
14
€ 3.835 BGN USD BGN 7.500 ≈ US$ 4.244
Комбе фургон
Носивост 3500 кг Седишта 3
Година 2008 Километража 263000 км Сила 110 кс
Бугарија, КАРЛОВО
комбе фургон FORD TRANSIT CUSTOM Kleintransporter Kasten - Box
9
€ 17.200 USD ≈ US$ 19.035
Комбе фургон
Носивост 1084 кг
Година 2015 Километража Сила
Швајцарија, Gansingen
комбе фургон FORD TRANSIT 330 L115
7
€ 6.900 USD ≈ US$ 7.636
Комбе фургон
Седишта 2
Година 2011-07 Километража 149723 км Сила 85 kW
Србија, Simanovci
патничко комбе FORD TRANSIT ***VIP*** - RAYAN SERBIA
29
преговара
Патничко комбе
Седишта 18+1
Година Километража Сила
Србија, Čačak
товарно-патничко комбе FORD FORD FDG6 TRANSIT/TOUR
6
€ 1.450 USD ≈ US$ 1.605
Товарно-патничко комбе
Седишта 6
Година 2007-06-13 Километража Сила 96 kW
Шведска, LJUNGBYHED
патничко комбе FORD FORD TRANSIT 430 BUSS
5
€ 3.731 SEK USD SEK 40.000 ≈ US$ 4.129
Патничко комбе
Евро Euro 3 Седишта 16
Година 2006 Километража 350000 км Сила 137 кс
Шведска, Järfälla
комбе фургон FORD TRANSIT 280 M 115 AIRCO
10
€ 7.900 USD ≈ US$ 8.743
Комбе фургон
Носивост 1050 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=6.84 м³ Седишта 3
Година 05/2011 Километража 154657 км Сила 85 kW
Србија, Simanovci
комбе фургон FORD TRANSIT 350 L 140 AIRCO
6
€ 6.900 USD ≈ US$ 7.636
Комбе фургон
Носивост 1620 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=9.73 м³ Седишта 2
Година 2010-05 Километража 124657 км Сила 103 kW
Србија, Simanovci
патничко комбе FORD TRANSIT CLIMA NETTO EXPORT
22
€ 5.950 USD ≈ US$ 6.585
Патничко комбе
Седишта 9
Година 2009-08 Километража 128218 км Сила 140 кс
Грција, Thessaloniki
мал фургон FORD TRANSIT CONNECT FRIGO ***TOP***
22
€ 5.150 USD ≈ US$ 5.700
Мал фургон
Носивост 600 кг Седишта 2
Година 2006-04 Километража 247332 км Сила 90 кс
Грција, Thessaloniki
комбе фургон FORD TRANSIT 300S 4x2 Box - 05
58
аукција аукција
Комбе фургон
Носивост 730 кг Евро Euro 3
Година 2005-06-13 Километража Сила 145 кс
Шведска, Kungälv
патничко комбе FORD Transit 2.0TDCI/77kw L3H2/ 9 sitze/ 98400km
19
€ 16.900 USD ≈ US$ 18.703
Патничко комбе
Седишта 9
Година 2017-03 Километража 98400 км Сила 105 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
Омилени : 0 Споредба : 0