Комбиња FORD

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Комбиња FORD: 1011 огласа

пикап FORD F-250 Super Duty V8 Diesel
41
аукција € 1.166 SEK USD SEK 12.500 ≈ US$ 1.290
Пикап
Носивост 800 кг
Година 2008 Километража 260500 км Сила 349 кс
Шведска, Karlstad
пикап FORD Ranger  F100
27
аукција € 1.912 SEK USD SEK 20.500 ≈ US$ 2.116
Пикап
Година 1970 Километража 16761 км Сила
Шведска, Karlstad
мал фургон FORD Transit Connect 1.8 TDCi (90hk)
23
аукција € 223,80 SEK USD SEK 2.400 ≈ US$ 248
Мал фургон
Носивост 605 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 84880 км Сила 90 кс
Шведска, Karlstad
пикап FORD SUPER DUTY F-350  Ford Pickup V8
68
аукција € 9.513 SEK USD SEK 102.000 ≈ US$ 10.528
Пикап
Носивост 2437 кг
Година 2008 Километража Сила
Шведска, Karlstad
пикап FORD Ranger 2,2 TDCI 160 4X4 DC XLT, vin 500
7
€ 16.583,33 USD ≈ US$ 18.353
Пикап
Година 9/2016 Километража 74721 км Сила
Словачка, Levice
пикап FORD Ranger 2,2 TDCI 160 4X4 DC XLT
13
€ 16.583,33 USD ≈ US$ 18.353
Пикап
Година 10/2016 Километража 78610 км Сила 160 кс
Словачка, Levice
патничко комбе FORD Tristar TSE 350 SD EXT  Ford Tristar TSE 350 SD EXT Minibuss 9-s
26
аукција € 2.845 SEK USD SEK 30.500 ≈ US$ 3.148
Патничко комбе
Седишта 9
Година 2005 Километража Сила
Шведска, Karlstad
пикап FORD Ranger 2,2 TDCI 160 4X4 DC XLT HARDTOP
13
€ 16.583,33 USD ≈ US$ 18.353
Пикап
Година 10/2016 Километража 61256 км Сила 150 кс
Словачка, Levice
патничко комбе FORD TRANSIT 350 4X4
41
преговара
Патничко комбе
Седишта 24
Година 08/2009 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
патнички автмобил FORD FusionFusion 1.4
36
аукција € 1.166 SEK USD SEK 12.500 ≈ US$ 1.290
Патнички автмобил
Година 2008 Километража 92154 км Сила
Шведска, Karlstad
пикап FORD Ranger 2,2 TDCI 160 4X4 DC XLT vin 516
11
€ 16.583,33 USD ≈ US$ 18.353
Пикап
Евро Euro 5
Година 9/2016 Километража 61474 км Сила 160 кс
Словачка, Levice
патничко комбе FORD Transit
5
€ 4.900 USD ≈ US$ 5.423
Патничко комбе
Седишта 16+1
Година 2003 Километража 325500 км Сила
Словачка
пикап FORD RANGER 2,2 TDCI 160 DC XLT
10
€ 16.583,33 USD ≈ US$ 18.353
Пикап
Година 9/2016 Километража 72645 км Сила 118 kW
Словачка, Levice
пикап FORD Ranger 2,2 TDCI 160 4X4 DC XLT VIN 519
14
€ 17.416,67 USD ≈ US$ 19.275
Пикап
Година 8/2016 Километража 71730 км Сила 160 кс
Словачка, Levice
патнички автмобил FORD Fusion 1.4
49
аукција € 979,30 SEK USD SEK 10.500 ≈ US$ 1.084
Патнички автмобил
Година 2009 Километража 191059 км Сила
Шведска, Karlstad
Омилени : 0 Споредба : 0