Комбиња FIAT

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Комбиња FIAT: 735 огласа

патничко комбе FIAT 250 FIAT DUCATO (repair item) No export 2-axlar Transportation s
53
аукција аукција
Патничко комбе
Носивост 995 кг Седишта 14
Година 2014-05-21 Километража Сила 156 кс
Шведска, Kungälv
патнички автмобил FIAT Punto  Personbil
22
аукција € 1.912 SEK USD SEK 20.500 ≈ US$ 2.116
Патнички автмобил
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 54920 км Сила
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
патнички автмобил FIAT Punto 1.3 VIN 979
9
€ 1.500 USD ≈ US$ 1.660
Патнички автмобил
Година Километража 108137 км Сила 59.82 кс
Словачка, Levice
мал фургон FIAT Doblo Maxi , Multijet 105
26
€ 6.200 USD ≈ US$ 6.862
Мал фургон
Носивост 1035 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=2.94 м³ Седишта 2
Година 2015-11 Километража 154421 км Сила 105 кс
Словачка, Štúrovo
патничко комбе FIAT Ducato 9-местен двоен климатик Перфектен
16
€ 4.039 BGN USD BGN 7.900 ≈ US$ 4.470
Патничко комбе
Носивост 3500 кг Седишта 9
Година 2004 Километража 137150 км Сила 110 кс
Бугарија, КАРЛОВО
комбе фургон FIAT Ducato Multijet100 Клима 163000км. Перфектен
14
€ 4.039 BGN USD BGN 7.900 ≈ US$ 4.470
Комбе фургон
Носивост 3500 кг Седишта 3
Година 2007 Километража 163000 км Сила 100 кс
Бугарија, КАРЛОВО
нови патничко комбе FIAT Ducato
34
€ 53.000 USD ≈ US$ 58.655
Патничко комбе
Седишта 15+1
Година 2019 Километража Сила
Турција, Ankara
комбе фургон FIAT Ducato 2.5TDI внос Италия
10
€ 1.687 BGN USD BGN 3.300 ≈ US$ 1.867
Комбе фургон
Носивост 3500 кг Седишта 3
Година 2000 Километража 221000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
комбе фургон FIAT Ducato
32
аукција € 2.611 SEK USD SEK 28.000 ≈ US$ 2.890
Комбе фургон
Седишта 3
Година 2008 Километража 217828 км Сила 102 кс
Шведска, Svenljunga
мал фургон FIAT DOBLO CARGO 1.6 JTD
5
€ 4.500 USD ≈ US$ 4.980
Мал фургон
Носивост 655 кг Евро Euro 5
Година 2012-06-08 Километража 250880 км Сила 77 kW
Словачка
комбе ладилник FIAT 130MJT
11
€ 17.500 USD ≈ US$ 19.367
Комбе ладилник
Носивост 900 кг Зафатнина V=10 м³
Година 2016-05 Километража 195000 км Сила 131 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
пикап FIAT STRADA /EURO 4
16
преговара
Пикап
Година 04/2008 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
комбе ладилник FIAT 130MJT
11
€ 17.500 USD ≈ US$ 19.367
Комбе ладилник
Носивост 900 кг Зафатнина V=10.4 м³
Година 2016-05 Километража 195000 км Сила 131 кс
Хрватска, Zagreb
пикап FIAT STRADA
29
преговара
Пикап
Евро Euro 3
Година 03/2006 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
мал фургон FIAT Doblo Бензин/метан Перфектен
9
€ 2.812 BGN USD BGN 5.500 ≈ US$ 3.112
Мал фургон
Година 2010 Километража 138000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Омилени : 0 Споредба : 0