Комбиња CITROEN

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Комбиња CITROEN: 294 огласа

комбе фургон CITROEN Jumper 2.2L HDi
25
аукција € 167,90 SEK USD SEK 1.800 ≈ US$ 186
Комбе фургон
Носивост 1060 кг
Година 2007 Километража 248353 км Сила 120 кс
Шведска, Karlstad
патнички автмобил CITROEN Berlingo
13
€ 8.250 USD ≈ US$ 9.130
Патнички автмобил
Година 1/2014 Километража 19980 км Сила 109 кс
Словачка, Levice
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
патнички автмобил CITROEN Xsara Picasso
8
€ 590 USD ≈ US$ 653
Патнички автмобил
Година 1/2002 Километража 366555 км Сила 89.73 кс
Словачка, Levice
ново амбулантно возило CITROEN JUMPY M
11
€ 29.000 USD ≈ US$ 32.094
Амбулантно возило
Седишта 6
Година 01/2019 Километража 12 км Сила
Хрватска, Buzet
ново амбулантно возило CITROEN JUMPY XL 2.0 BLUE HDI
14
€ 31.500 USD ≈ US$ 34.861
Амбулантно возило
Евро Euro 6 Седишта 6
Година 01/2019 Километража 13 км Сила
Хрватска, Buzet
патнички автмобил CITROEN 2CV6
41
аукција € 4.943 SEK USD SEK 53.000 ≈ US$ 5.470
Патнички автмобил
Носивост 260 кг Седишта 4
Година 1984 Километража Сила
Шведска, Svenljunga
патнички автмобил CITROEN C3
27
аукција € 429 SEK USD SEK 4.600 ≈ US$ 475
Патнички автмобил
Носивост 370 кг Седишта 4 st + f?rare
Година 2005 Километража 186321 км Сила 73 кс
Шведска, Svenljunga
ново амбулантно возило CITROEN Jumper
8
€ 57.950 USD ≈ US$ 64.133
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 2019-07 Километража 500 км Сила
Словенија
патничко комбе CITROEN Jumper 2.8
15
€ 6.300 USD ≈ US$ 6.972
Патничко комбе
Евро Euro 4 Седишта 20
Година 2007-06-06 Километража 180400 км Сила
Бугарија, гр.Харманли
комбе фургон CITROEN Jumper 3.0HPI
17
€ 12.220 BGN USD BGN 23.900 ≈ US$ 13.524
Комбе фургон
Носивост 3500 кг Седишта 3
Година 2015 Километража 218600 км Сила 180 кс
Бугарија, КАРЛОВО
комбе фургон CITROEN Jumper Maxi
16
€ 10.170 BGN USD BGN 19.900 ≈ US$ 11.261
Комбе фургон
Седишта 3
Година 2016 Километража 172000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
мал фургон CITROEN Berlingo
49
преговара
Мал фургон
Евро Euro 4 Седишта 3
Година 2011 Километража Сила
Грција
патнички автмобил CITROEN ds kombi
6
€ 2.600 USD ≈ US$ 2.877
Патнички автмобил
Година 02/1970 Километража Сила
Словачка, Trstin
мал фургон CITROEN Berlingo
13
аукција € 374,10 NOK USD NOK 3.700 ≈ US$ 414
Мал фургон
Година 2000 Километража 136163 км Сила 74.78 кс
Норвешка, Lillehammer
патнички автмобил CITROEN C3 Picasso 1.4/70 kW
18
€ 6.759 CZK USD CZK 175.000 ≈ US$ 7.480
Патнички автмобил
Седишта 5
Година 2014 Километража 75412 км Сила 95.17 кс
Чехија, Chrudim
Омилени : 0 Споредба : 0