Комбиња Audi

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Комбиња Audi: 101 огласа

патнички автмобил Audi A8 4.2TDI Long Full Bose Обдухване
17
€ 28.380 BGN USD BGN 55.500 ≈ US$ 31.405
Патнички автмобил
Година 2012 Километража 115000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
патнички автмобил Audi A4 2.0TDI FACELIFT
11
€ 14.570 BGN USD BGN 28.500 ≈ US$ 16.127
Патнички автмобил
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 143775 км Сила 190 кс
Бугарија, СИЛИСТРА
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
патнички автмобил Audi A6  3.0 TDI quattro
17
€ 22.240 BGN USD BGN 43.500 ≈ US$ 24.615
Патнички автмобил
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 162376 км Сила 245 кс
Бугарија, СИЛИСТРА
патнички автмобил Audi A5 3.2 FSI quattro tiptronic
6
€ 13.000 USD ≈ US$ 14.387
Патнички автмобил
Година 2010-04-06 Километража 112000 км Сила 266 кс
Швајцарија, Zürich
патнички автмобил Audi A3 Sportback 1.9 TDI Attraction
12
€ 4.000 USD ≈ US$ 4.427
Патнички автмобил
Евро Euro 4 Седишта 5
Година 2006-06 Километража 310449 км Сила 105 кс
Чехија, Kněžmost
патнички автмобил Audi A4 2.0TFSI/140kW ultra S tronic / S-LINE/ 2018
20
€ 29.850 USD ≈ US$ 33.035
Патнички автмобил
Седишта 5
Година 2018-01 Километража 5195 км Сила 190 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
патнички автмобил Audi A6 ALLROAD QUATTRO
17
€ 19.120 CZK USD CZK 495.000 ≈ US$ 21.158
Патнички автмобил
Евро Euro 6
Година 2014-6 Километража 126944 км Сила 180 kW
Чехија, Ostrovačice u Brna
патнички автмобил Audi A8 4.2 TDI  quattro
15
преговара
Патнички автмобил
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 2014 Километража 125000 км Сила 385 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
патнички автмобил Audi A5 Cabriolet 1.8 TFSI
13
€ 12.850 USD ≈ US$ 14.221
Патнички автмобил
Година 2016 Километража 48145 км Сила 177 кс
Чехија
патнички автмобил Audi A4 2,0/103kW
24
€ 2.841 CZK USD CZK 73.554 ≈ US$ 3.144
Патнички автмобил
Седишта 5
Година 2006 Километража 390470 км Сила 140 кс
Чехија, Chrudim
патнички автмобил Audi 2.0TDI
16
€ 12.600 USD ≈ US$ 13.944
Патнички автмобил
Седишта 5
Година 2012-10 Километража 202803 км Сила 140 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
патнички автмобил Audi A4 Avant 3.0
10
€ 39.500 USD ≈ US$ 43.715
Патнички автмобил
Година 2018-02 Километража 32000 км Сила 218 кс
Австрија, Wolfsbach
патнички автмобил Audi A4 2,0/103kW,S-LINE, Avant
35
€ 5.714 CZK USD CZK 147.934 ≈ US$ 6.323
Патнички автмобил
Седишта 5
Година 2008 Километража 249866 км Сила 140 кс
Чехија, Chrudim
патнички автмобил Audi A4 Avant 1,9/85kW
22
€ 4.866 CZK USD CZK 126.000 ≈ US$ 5.386
Патнички автмобил
Седишта 5
Година 2006 Километража 179459 км Сила 116 кс
Чехија, Chrudim
патнички автмобил Audi 3.0 TDI/165KW quattro / AUTO.KLIMA / NAVIGATION
20
€ 5.500 USD ≈ US$ 6.087
Патнички автмобил
Седишта 5
Година 2005-05 Километража 228291 км Сила 224 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
Омилени : 0 Споредба : 0