Филтри -

Комбиња фургони FIAT

Резултати од пребарување: 191 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

191 огласа: Комбиња фургони FIAT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.896 € PLN 37.900 PLN
Носивост 3500 кг Седишта 3
Година 2017 Километража 365734 км Сила
Полска, Starogard Gdański
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Година 2022-03 Километража 22636 км Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Евро Euro 6
Година 09/2020 Километража 77000 км Сила
Италија, Surano (LE)
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Евро Euro 6 Седишта 3
Година 10/2018 Километража 161000 км Сила
Италија, Surano (LE)
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Евро Euro 6
Година 04/2018 Километража 275806 км Сила
Италија, Surano (LE)
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Носивост 1030 кг Седишта 3
Година 2019-07 Километража 150000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
13.700 €
Евро Euro 5 Седишта 3
Година 06/2017 Километража 170000 км Сила
Италија, Surano (LE)
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража 284462 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
аукција 40.978 € Со вклучен ДДВ
Година 2011 Километража 91400 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
26.445 €
Носивост 1255 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2021-01-22 Километража 83043 км Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Година Километража 225000 км Сила
Белгија, Torhout
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Носивост 1060 кг Евро Euro 6 Седишта 2
Година 2016 Километража 126000 км Сила
Холандија, Ter Aar
комбе фургон FIAT Ducato
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 3
Година 03/2016 Километража 67000 км Сила
Франција, Rouen
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Евро Euro 3 Седишта 3
Година 2004-03 Километража 236000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
35.950 €
Носивост 1372 кг
Година 2023-09-01 Километража 10 км Сила
Холандија, Uden
Контактирајте го продавачот
35.950 €
Носивост 1372 кг
Година 2023-09-01 Километража 10 км Сила
Холандија, Uden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1100 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Седишта 3
Година 2017 Километража 123772 км Сила
Холандија, Borssele
Контактирајте го продавачот
14.060 € PLN 59.900 PLN
Носивост 3500 кг Зафатнина 13.35 м³
Година 2018 Километража 130735 км Сила
Полска, Chyżne
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 260000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
18.700 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 2
Година 2020 Километража 64000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Носивост 1050 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2019-05-20 Километража 89618 км Сила
Холандија, Mijdrecht
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Носивост 995 кг Евро Euro 6 Седишта 2
Година 2018-11-20 Километража 107305 км Сила
Холандија, Mijdrecht
аукција 812,50 € SEK 9.400 SEK
Евро Euro 4
Година 2011 Километража 195632 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Година Километража Сила
Романија, Suceava
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 191 огласа
Прикажи
Претплати се