» Комбиња

Сите комбиња

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Комбиња: 12174 огласа

нови патничко комбе MERCEDES-BENZ 519, vip *COC*
27
€ 64.800 USD ≈ US$ 71.714
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 19+1+1
Година 2019 Километража 10 км Сила 190 кс
Романија, BUCURESTI
ново мини комбе MERCEDES-BENZ Vito 119
23
€ 145.000 USD ≈ US$ 160.472
Мини комбе
Година 2019 Километража Сила
Турција, İSTANBUL
патнички автмобил VOLKSWAGEN 1200 LIM
28
аукција € 2.518 SEK USD SEK 27.000 ≈ US$ 2.787
Патнички автмобил
Година 1965 Километража Сила 33.99 кс
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбе фургон VOLKSWAGEN Transporter 2.0 4MOTION
41
аукција € 2.378 SEK USD SEK 25.500 ≈ US$ 2.632
Комбе фургон
Година 2010 Километража 271791 км Сила 140 кс
Шведска, Karlstad
количка за голф CLUB CAR DS Electric  Golfbil
11
аукција € 466,30 SEK USD SEK 5.000 ≈ US$ 516
Количка за голф
Година 03/2003 Километража Сила 2 kW
Шведска, Karlstad
комбе фургон MERCEDES-BENZ Vito 115 CDI Skåp
22
аукција € 2.332 SEK USD SEK 25.000 ≈ US$ 2.580
Комбе фургон
Година 2009 Километража Сила 150 кс
Шведска, Karlstad
пикап SsangYong Actyon Sports  Pickup Ssangyong Actyon Sports
21
аукција € 531,60 SEK USD SEK 5.700 ≈ US$ 588
Пикап
Година 2007 Километража 234159 км Сила
Шведска, Karlstad
патнички автмобил VOLVO V60   Personbil
20
аукција € 1.912 SEK USD SEK 20.500 ≈ US$ 2.116
Патнички автмобил
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 258962 км Сила 114 кс
Шведска, Karlstad
мал фургон VOLKSWAGEN Caddy 1.6 TDI Maxi
32
аукција € 1.119 SEK USD SEK 12.000 ≈ US$ 1.239
Мал фургон
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 288610 км Сила 102 кс
Шведска, Karlstad
патнички автмобил BMW 735i
13
аукција € 1.502 SEK USD SEK 16.100 ≈ US$ 1.662
Патнички автмобил
Година 1988 Километража 299600 км Сила 211 кс
Шведска, Svenljunga
патнички автмобил JAGUAR 420   -68
15
аукција € 671,50 SEK USD SEK 7.200 ≈ US$ 743
Патнички автмобил
Година 1968 Километража Сила 245 кс
Шведска, Svenljunga
патнички автмобил Saab 96 DE LUXE
31
аукција € 3.078 SEK USD SEK 33.000 ≈ US$ 3.406
Патнички автмобил
Носивост 280 кг
Година 1961 Километража 8187 км Сила
Шведска, Svenljunga
пикап CHEVROLET S10   Pickup
45
аукција € 1.026 SEK USD SEK 11.000 ≈ US$ 1.135
Пикап
Носивост 550 кг
Година 2002 Километража Сила 193 кс
Шведска, Karlstad
мал фургон VOLKSWAGEN Caddy
24
аукција € 4.663 SEK USD SEK 50.000 ≈ US$ 5.161
Мал фургон
Носивост 560 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 162714 км Сила
Шведска, Karlstad
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Armored vip vehicle / Vito 114 Extra long Exculutive vi
25
€ 98.000 USD ≈ US$ 108.457
Патничко комбе
Година 08/2018 Километража Сила
Турција
пикап FORD F-250 Super Duty V8 Diesel
41
аукција € 1.166 SEK USD SEK 12.500 ≈ US$ 1.290
Пикап
Носивост 800 кг
Година 2008 Километража 260500 км Сила 349 кс
Шведска, Karlstad
Омилени : 0 Споредба : 0