Филтри -

Комбајни за жито

Резултати од пребарување: 3659 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Комбајни за жито: 3659 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за жито CLAAS Mega 208
12
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 32.780 €
Ширина на опфаќање 6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 1994 Километража Сила
Украина
комбајн за жито VOLVO BM Aktiv M800
34
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбајн за жито JOHN DEERE 9660 WTS №1246
5
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 54.630 €
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2002 Километража 2300 м/ч Сила 348 кс
Украина, Николаевская
комбајн за жито Aktiv Sampo 680
32
Контактирајте го продавачот
аукција 9,77 € SEK 100 SEK
Година Километража 1050 км Сила
Шведска, Karlstad
комбајн за жито JOHN DEERE T670I
6
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2010 Километража 2320 км Сила
Германија, Meppen-Versen
комбајн за жито NEW HOLLAND TC54
88
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
аукција 48,86 € SEK 500 SEK
Година Километража 2527 м/ч Сила 155 кс
Шведска, Karlstad
комбајн за жито CLAAS Lexion 600
65
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Украина, Золочів
комбајн за жито CLAAS Lexion 570
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
77.700 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2005 Километража 4150 м/ч Сила 371 кс
Украина, Звенигородка
комбајн за жито JOHN DEERE 9770 STS
33
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 2090 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
комбајн за жито NEW HOLLAND CR 9090
6
Контактирајте го продавачот
87.500 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 2070 м/ч Сила 591 кс
Германија, Jördenstorf
комбајн за жито CLAAS Lexion 760
4
Контактирајте го продавачот
155.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2012 Километража Сила
Украина, Рівне
комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7370 med et 22fodskærebord til
16
Контактирајте го продавачот
94.123 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.6 м
Година 2015 Километража 801 м/ч Сила 360 кс
Данска, Lintrup
нови комбајн за жито FENDT 6335 C med et 22fodskærebord til
18
Контактирајте го продавачот
94.123 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.6 м
Година 2015 Километража 801 м/ч Сила 360 кс
Данска, Lintrup
комбајн за жито CLAAS Lexion 480
11
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Година 1998 Километража Сила
Украина, Рівне
комбајн за жито CLAAS Lexion 570
8
Контактирајте го продавачот
95.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2006 Километража Сила
Украина, Рівне
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3659 огласа
Прикажи
Претплати се