Филтри -

Комбајни за репка

Резултати од пребарување: 156 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Комбајни за репка: 156 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за репка HOLMER TERRA DOS T2 , 6-rows , beet harvester
22
Контактирајте го продавачот
17.650 € PLN 80.000 PLN
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 500 мм Капацитет на резервоар 28 м³
Година 2003 Километража 7000 м/ч Сила 460 кс
Полска, Kraków
комбајн за репка AGRIFAC WKM BIG SIX , 6x6x6 , beet harvester , joystick ,  30m3
23
Контактирајте го продавачот
14.780 € PLN 67.000 PLN
Капацитет на резервоар 30 м³
Година Километража 5000 м/ч Сила 460 кс
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбајн за репка GRIMME MAXTRON 620, tracked, 6-row, 22t / 33m3 tank
71
Контактирајте го продавачот
72.800 € PLN 330.000 PLN
Година 2013 Километража 4000 м/ч Сила 530 кс
Полска, Kraków
комбајн за репка ROPA euro Maus
9
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Година 2000 Километража 18344 м/ч Сила 260 кс
Чехија, Kostomlaty nad Labem
комбајн за репка HOLMER Terra Dos T4-30
29
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 2345 м/ч Сила 626 кс
Германија, Herrngiersdorf
комбајн за репка ROPA euro-Maus 3
13
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 8.7 м
Година 2013 Километража 9603 м/ч Сила 299 кс
Германија, Herrngiersdorf
комбајн за репка ROPA Maus 4
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.2 м
Година 2013 Километража 11450 м/ч Сила 326 кс
Германија, Herrngiersdorf
нови комбајн за репка AMITY TECHNOLOGY
27
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Украина, Золочів
комбајн за репка HOLMER T2 Terra Dos
4
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Година 2003 Километража 8200 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
комбајн за репка HOLMER T3 Terra Dos
2
Контактирајте го продавачот
163.000 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
комбајн за репка AGRIFAC BIG SIX
2
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 5650 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
комбајн за репка HOLMER Terra Dos T3
2
Контактирајте го продавачот
163.000 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 4900 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
комбајн за репка ROPA e-Tiger 5C
34
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
210.000 €
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 43 м³ Капацитет 0.5 т/ч Работна брзина 4 км/ч Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 4543 м/ч Сила 626 кс
Полска, Środa Śląska
нови комбајн за репка VERVAET 625
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450500 мм Капацитет на резервоар 40 м³ Работна брзина 610 км/ч Брзина 30 км/ч
Година Километража Сила 650 кс
Украина, Староконстантинов
комбајн за репка VERVAET 617
5
Контактирајте го продавачот
170.000 € Без ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 25 м³ Работна брзина 12 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2011 Километража 7460 м/ч Сила 465 кс
Украина, Староконстантинов
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 156 огласа
Прикажи
Претплати се