Филтри -

Комбајни за пченка

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Комбајни за пченка: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за пченка CLAAS Tucano 430
4
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража Сила
Романија, Harsova
комбајн за пченка CLAAS Konekesko Lietots aprīkojums
3
Контактирајте го продавачот
140.100 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 3270 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбајн за пченка JOHN DEERE 7400
6
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Година 2006 Километража 5100 м/ч Сила
Словенија
комбајн за пченка CLAAS 560R
38
Контактирајте го продавачот
57.000 US$ EUR ≈ 47.940 €
Година 2010 Километража 16777215 м/ч Сила 366 кс
САД, Wayne
комбајн за пченка CLAAS 560R
33
Контактирајте го продавачот
52.000 US$ EUR ≈ 43.730 €
Година 2007 Километража 16777215 м/ч Сила 366 кс
САД, Seward
комбајн за пченка CLAAS Jaguar 820 HARVEST ATTACHMENTS INCLUDED
22
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Година 1997-01-01 Километража 2318 м/ч Сила 313 кс
Холандија, Veghel
комбајн за пченка JOHN DEERE S 690i
16
Контактирајте го продавачот
112.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2010 Километража 2771 м/ч Сила 455 кс
Украина, Звенигородка
комбајн за пченка JOHN DEERE 8600 mit KEMPER Stalk Buster 460plus
18
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2016 Километража Сила 625 кс
Германија, Regensburg
комбајн за пченка KRONE BIGX 650 4x4
41
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2007 Километража 1455 км Сила 653 кс
Германија, Meppen-Versen
комбајн за пченка CLAAS Jaguar 940 + Kemper 360 Plus
10
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 40 км/ч
Година 2015 Километража 1850 м/ч Сила 599 кс
Полска, Stęszew
комбајн за пченка CLAAS Mega 208 №687
5
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998 Километража 4650 м/ч Сила 235 кс
Украина, Киевская
комбајн за пченка CASE IH 2388
7
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 21.020 €
Година 07/2000 Километража 13500 м/ч Сила
Украина, Крижопіль
комбајн за пченка CASE IH 2388
70
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 42.050 €
Година 2007 Километража 6200 м/ч Сила 325 кс
Украина, Семенівка
комбајн за пченка JOHN DEERE 952
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Романија, Bihor
комбајн за пченка NEW HOLLAND cr 9060
5
Контактирајте го продавачот
68.000 €
Година 2008-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-51100 Reims
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се