Комбајни за компир

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Комбајни за компир: 176 огласа

комбајн за компир GRIMME CS1500
1
€ 7.056 CZK USD CZK 180.000 ≈ US$ 7.836
Година 1998 Километража Сила
Чехија, Jihlava
комбајн за компир GRIMME GZ1700
1
€ 8.623 CZK USD CZK 220.000 ≈ US$ 9.577
Година 1998 Километража Сила
Чехија, Jihlava
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбајн за компир GRIMME GZ 1700 DL 1 Potethøster
16
€ 22.475 USD ≈ US$ 24.961
Година 2002 Километража Сила
Норвешка, Tiller
комбајн за компир GRIMME 75-30 PRIVATVK
8
преговара
Година 2003 Километража Сила
Австрија, Korneuburg
комбајн за компир GRIMME SE 75-40
13
€ 49.000 USD ≈ US$ 54.419
Година 2006 Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
комбајн за компир GRIMME DR 1500
6
€ 9.000 USD ≈ US$ 9.995
Број на редови 2
Година 1988 Километража Сила
Украина, с. Волиця
комбајн за компир GRIMME DLS 1700
4
€ 3.500 USD ≈ US$ 3.887
Година 1992 Километража Сила
Полска, Brześć Kujawski
комбајн за компир GRIMME SE 150-60 NB
1
преговара
Година 2014 Километража Сила
Германија, Nienburg
комбајн за компир GRIMME SE 150-60 UB
11
€ 28.900 USD ≈ US$ 32.096
Година 2001-08-08 Километража Сила
Германија, Kunde
комбајн за компир GRIMME SE 150-60 NB
12
€ 67.900 USD ≈ US$ 75.410
Година 2011-08-08 Километража Сила
Германија, Kunde
комбајн за компир GRIMME SE 150-60 UB
11
€ 95.900 USD ≈ US$ 106.507
Година 2013-08-08 Километража Сила
Германија, Kunde
комбајн за компир GRIMME EUROPA z NIEMIEC
6
€ 1.478 PLN USD PLN 6.300 ≈ US$ 1.641
Година Километража Сила
Полска, Lichty
комбајн за компир GRIMME SE 150-60 NBR
7
€ 32.500 USD ≈ US$ 36.094
Година 2006-08-08 Километража Сила
Германија, Pragsdorf
комбајн за компир GRIMME COLT 89
9
аукција аукција
Година Километража Сила
Германија, Meppen-Versen
комбајн за компир GRIMME GT 170 S
14
преговара
Број на редови 2
Година 2008 Километража 800 м/ч Сила
Германија, Herrngiersdorf
Омилени : 0 Споредба : 0