Комбајни

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Комбајни: 3408 огласа

комбајн JOHN DEERE T670
8
€ 110.000 USD ≈ US$ 122.166
Ширина на опфаќање 7.6 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2012 Километража 2520 м/ч Сила
Словачка, Šurany
комбајн CLAAS Lexion 450
11
€ 44.000 USD ≈ US$ 48.866
Ширина на опфаќање 6.6 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2002 Километража 3600 м/ч Сила
Словачка, Šurany
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
комбајн CLAAS lexion 760 tt
17
€ 130.000 USD ≈ US$ 144.378
Ширина на опфаќање 9.001 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 2135 м/ч Сила 530 кс
Бугарија, Дулово
комбајн CLAAS Lexion 770 tt-2
12
€ 199.000 USD ≈ US$ 221.009
Капацитет на резервоар за зрна 12500 м³ Ширина на опфаќање 910.5012 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 09/2013 Километража 942 м/ч Сила 551 кс
Бугарија, гр. Дулово
комбајн CLAAS lexion 770 tt
18
€ 180.000 USD ≈ US$ 199.908
Година 2011 Километража Сила
Бугарија, Дулово
комбајн CLAAS lexion 560
29
€ 55.000 USD ≈ US$ 61.083
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 06/2004 Километража 3200 м/ч Сила 360 кс
Бугарија, гр. Дулово
комбајн MASSEY FERGUSON 7278 CEREA
8
€ 40.000 USD ≈ US$ 44.424
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2006 Километража 3748 м/ч Сила
Словачка, Šurany
комбајн MASSEY FERGUSON Cerea 7274
9
€ 35.000 USD ≈ US$ 38.871
Ширина на опфаќање 6.7 м Брзина 40 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2007 Километража 4766 м/ч Сила 278 kW
Словачка
комбајн CLAAS Dominator 108
16
€ 25.600 USD ≈ US$ 28.431
Година 1992 Километража 5258 м/ч Сила
Бугарија, Шумен
комбајн DEUTZ-FAHR 3540
5
€ 25.000 USD ≈ US$ 27.765
Година 1991 Километража Сила
Хрватска, Ježevo, Dugo Selo
комбајн CLAAS CS 114
4
€ 13.500 USD ≈ US$ 14.993
Година 1987 Километража Сила
Хрватска, Ježevo, Dugo Selo
комбајн DEUTZ-FAHR 4045 H
4
преговара
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 1996 Километража Сила
Хрватска, Ježevo, Dugo Selo
комбајн CLAAS Mega 208
11
€ 20.000 USD ≈ US$ 22.212
Година 1993 Километража Сила
Хрватска, Ježevo, Dugo Selo
комбајн CLAAS Tucano 330
4
преговара
Ширина на опфаќање 5.4 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2008 Километража Сила
Хрватска, Ježevo, Dugo Selo
комбајн JOHN DEERE S690
8
€ 64.900 USD ≈ US$ 72.078
Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 2900 м/ч Сила
Словачка, Šurany
Омилени : 0 Споредба : 0