Филтри -

Комбајни

Резултати од пребарување: 4760 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Комбајни: 4760 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за жито DEUTZ-FAHR M2385 12 Fot
50
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
аукција 29,32 € SEK 300 SEK
Комбајн за жито
Година Километража 2046 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
комбајн за жито JOHN DEERE 9660i WTS №1247
4
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 54.630 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2005 Километража 4600 м/ч Сила 348 кс
Украина, Николаевская
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбајн за жито CLAAS Lexion 480 №1250
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 27.740 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 1996 Километража Сила 400 кс
Украина, Полтавська Обл
комбајн за жито NEW HOLLAND TC5080
12
Контактирајте го продавачот
63.000 US$ EUR ≈ 52.950 €
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2010 Километража 1628 м/ч Сила 241 кс
Украина
комбајн за жито JOHN DEERE 9580i wts
5
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Комбајн за жито
Година 2005-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-13760 Saint Cannat
комбајн за жито CLAAS Mega 208
12
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 32.780 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 1994 Километража Сила
Украина
силажен комбајн CLAAS Cargos 8300
7
Контактирајте го продавачот
45.980 €
Силажен комбајн
Година 2015-08-08 Километража Сила
Германија, Gb-Ca11 9Fb Penrith
комбајн за жито VOLVO BM Aktiv M800
34
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
комбајн за жито JOHN DEERE 9660 WTS №1246
5
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 54.630 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2002 Километража 2300 м/ч Сила 348 кс
Украина, Николаевская
влечен силажен комбајн JF FH 1450
8
Контактирајте го продавачот
аукција 147,90 € DKK 1.100 DKK
Влечен силажен комбајн
Година 1990 Километража Сила
Данска, Midtjylland
комбајн за жито Aktiv Sampo 680
32
Контактирајте го продавачот
аукција 9,77 € SEK 100 SEK
Комбајн за жито
Година Километража 1050 км Сила
Шведска, Karlstad
комбајн за жито JOHN DEERE T670I
6
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 2320 км Сила
Германија, Meppen-Versen
комбајн за жито NEW HOLLAND TC54
88
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
аукција 48,86 € SEK 500 SEK
Комбајн за жито
Година Километража 2527 м/ч Сила 155 кс
Шведска, Karlstad
комбајн за жито CLAAS Lexion 600
65
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Украина, Золочів
комбајн за жито CLAAS Lexion 570
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
77.700 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2005 Километража 4150 м/ч Сила 371 кс
Украина, Звенигородка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4760 огласа
Прикажи
Претплати се