Колички за комисионирање

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Колички за комисионирање: 378 огласа

количка за комисионирање CATERPILLAR NO20S
6
преговара
Носивост 2000 кг
Година 2006 Километража 1854 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
количка за комисионирање JUNGHEINRICH Forklift ECP 100
7
€ 3.000 USD ≈ US$ 3.313
Носивост 1000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.2 м
Година 2000 Километража 4915 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
количка за комисионирање BT OSE 100 Pick truck - 12
17
аукција € 18,44 SEK USD SEK 200 ≈ US$ 20
Година 2012 Километража Сила
Шведска, Kungälv
количка за комисионирање LINDE ELEKTRO -Order picker
14
преговара
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.125 м
Година 2010 Километража 1700 м/ч Сила
Бугарија, RUSE
количка за комисионирање BT OSE 100 Pick truck - 12
18
аукција аукција
Година Километража Сила
Шведска, Kungälv
количка за комисионирање LINDE N 20
10
€ 1.500 USD ≈ US$ 1.656
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 2.35 м
Година 2010 Километража 4899 м/ч Сила
Србија, Novi Sad
количка за комисионирање STILL EGG12
1
преговара
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.2 м
Година 2005 Километража Сила
Франција, SENLIS
количка за комисионирање LINDE L12L SP
9
€ 4.750 USD ≈ US$ 5.245
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.698 м
Година 2013 Километража 2334 м/ч Сила
Германија, Düsseldorf
количка за комисионирање LINDE V 12/015
4
€ 6.250 USD ≈ US$ 6.902
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3565 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 625 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
количка за комисионирање HYSTER L02.0L
6
преговара
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 2.35 м
Година 2010 Километража 7678 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
количка за комисионирање CROWN WP2340S
6
преговара
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.12 м
Година 2007 Километража 2926 м/ч Сила
Франција, SENLIS
количка за комисионирање JUNGHEINRICH KMS 100L 750 DZ
9
€ 4.500 USD ≈ US$ 4.969
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.5 м
Година 2004 Километража 7303 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
количка за комисионирање JUNGHEINRICH EKS 312 750 ZT
10
€ 11.300 USD ≈ US$ 12.479
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 7.5 м
Година 2013 Километража 5169 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
количка за комисионирање JUNGHEINRICH EKS 312 Z 500 ZT
9
€ 8.800 USD ≈ US$ 9.718
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6.9 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража 8430 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
количка за комисионирање BT OME 100M
9
€ 6.700 USD ≈ US$ 7.399
Носивост 850 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.25 м
Година 2007 Километража 4050 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Омилени : 0 Споредба : 0