Филтри -

Кофи за мешање бетон

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Кофи за мешање бетон: 34 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Капацитет на лопата Нето тежина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови кофа за мешање бетон Betonmischscaufel / Concrete Mixing bucket
13
ВИДЕО
цена на барање
Година Капацитет на лопата Нето тежина
Словенија, LITIJA
нови кофа за мешање бетон BETONMISCHSCHAUFEL / Concrete Mixing Bucket for excavator
9
ВИДЕО
цена на барање
Година Капацитет на лопата Нето тежина
Словенија, LITIJA
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови кофа за мешање бетон KOVACO ML200 - ML1000
6
3.500 € USD ≈ 3.951 US$
Широчина 1.35 м
Година 2020 Капацитет на лопата 0.2 м³ Нето тежина 290 кг
Словачка, Veľká Lehota
нови кофа за мешање бетон NG Concrete Mixer Bucket
8
3.000 € USD ≈ 3.387 US$
Широчина 1.8 м
Година 09/2019 Капацитет на лопата 0.6 м³ Нето тежина
Турција, ANKARA
нови кофа за мешање бетон
8
ВИДЕО
цена на барање
Година 2019 Капацитет на лопата Нето тежина
Австрија, Klagenfurt am Wörthersee
нови кофа за мешање бетон MANITOU Ковш-миксер ковш - бетономешалка
10
4.954 € UAH USD 150.000 UAH ≈ 5.593 US$
Широчина 2245 м
Година 2020 Капацитет на лопата 1 м³ Нето тежина 800 кг
Украина, Волочиськ
кофа за мешање бетон CIFA 24 METRI
10
цена на барање
Година Капацитет на лопата Нето тежина
Италија, Piacenza
нови кофа за мешање бетон А.ТОМ
1
6.902 € UAH USD 209.000 UAH ≈ 7.793 US$
Широчина 2.24 м
Година 2019 Капацитет на лопата 0.9 м³ Нето тежина 840 кг
Украина, Житомир
нови кофа за мешање бетон CM MIX 1000
3
цена на барање
Широчина 2000 м
Година 2020 Капацитет на лопата 1.35 м³ Нето тежина 950 кг
Италија
кофа за мешање бетон S33 Hydraulic Mixing
8
аукција аукција
Година Капацитет на лопата Нето тежина
Италија, Caorso (PC)
кофа за мешање бетон BOBCAT 250
8
аукција аукција
Година Капацитет на лопата Нето тежина
Италија, Caorso (PC)
кофа за мешање бетон M3 BM 600
6
2.800 € USD ≈ 3.161 US$
Година 2004 Капацитет на лопата 0.6 м³ Нето тежина 670 кг
Италија, Serrapetrona (Macerata)
кофа за мешање бетон ATLAS
5
2.400 € USD ≈ 2.710 US$
Година Капацитет на лопата Нето тежина
Германија, Luckau
нови кофа за мешање бетон CM Benna Miscelatrice - Mixing Bucket CMIX14
4
3.300 € USD ≈ 3.726 US$
Година 2018 Капацитет на лопата Нето тежина
Италија, Carrè (VI)
кофа за мешање бетон STEHR Siebschaufel SSS16/20
8
11.900 € USD ≈ 13.440 US$
Година 2010 Капацитет на лопата Нето тежина
Германија, Brimingen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се