Кампери SWIFT

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Суспензија

Кампери SWIFT: 6 огласа

караван приколка SWIFT Eccles
24
11.600 US$ EUR ≈ 10.443 €
Караван приколка
Седишта 2-5
Година 2009 Километража 1 км Суспензија
Белорусија, Минск
караван приколка SWIFT  STATESMN - 2005г
20
6.900 US$ EUR ≈ 6.212 €
Караван приколка
Седишта 2-5
Година Километража 1 км Суспензија
Белорусија, Минск
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
караван приколка SWIFT SPRITE MAJOR 4 SB JAK NOWA
9
16.290 € PLN USD 69.000 PLN ≈ 18.091 US$
Караван приколка
Седишта 4/5 Резервоар за вода 60 л
Година 2017 Километража Суспензија пружина/пружина
Полска, Frydrychowo
куќа на тркала SWIFT Challenger
13
2.900 US$ EUR ≈ 2.611 €
Куќа на тркала
Година Километража Суспензија
Украина, Оржиця
караван приколка SWIFT Fairway
25
9.400 US$ EUR ≈ 8.462 €
Караван приколка
Седишта 1-5
Година 2007 Километража Суспензија
Белорусија, Минск
куќа на тркала SWIFT KONTIKI 679 LOWLINE 4 BERTH MOTORHOME - 2009 - NX09 DZT
18
41.070 € GBP USD 34.950 GBP ≈ 45.617 US$
Куќа на тркала
Седишта 4 Резервоар за вода 100 л
Година 2009-04 Километража 96996 км Суспензија
Обединето Кралство, Sawley
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се