Кампери IVECO

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Суспензија

Кампери IVECO: 16 огласа

камион за превоз на коњи IVECO EUROCARGO ML120 E24R/P, TRANSPORT ANIMALS
16
4.700 € USD ≈ 5.221 US$
Камион за превоз на коњи
Година 2003-03 Километража 628304 км Суспензија
Чехија, Prague
куќа на тркала IVECO Eurocargo 80e21 Motorsport Interior View PICTURES!
21
17.275 € USD ≈ 19.189 US$
Куќа на тркала
Година 2006 Километража 67000 км Суспензија
Норвешка, Tiller
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
куќа на тркала IVECO Eurocargo
16
40.786 € USD ≈ 45.305 US$
Куќа на тркала
Година 1999 Километража 110000 км Суспензија
Норвешка, Tiller
камион за превоз на коњи IVECO DAILY 35S11  PRZEWOZ ZWIERZAT
23
10.740 € PLN USD 45.500 PLN ≈ 11.929 US$
Камион за превоз на коњи
Седишта 2
Година 2010-12 Километража 117000 км Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Tarnobrzeg
нови куќа на тркала IVECO Hammer 4*4
11
9.441 € PLN USD 40.000 PLN ≈ 10.487 US$
Куќа на тркала
Година 2019 Километража Суспензија
Полска, Daleszyce
куќа на тркала IVECO Concorde LINER 1140 GMINI (24'000 original km!!!)
98
преговара
Куќа на тркала
Седишта 6
Година 09/2011 Километража 24543 км Суспензија
Латвија, Klives
нови куќа на тркала IVECO Stauber A890 GS Smart Garage
15
192.857 € USD ≈ 214.226 US$
Куќа на тркала
Година 2019 Километража Суспензија
Германија, Goddert
нови камион за превоз на коњи IVECO Pferdetransporter
14
преговара
Камион за превоз на коњи
Година 2019-09 Километража 2000 км Суспензија
Германија, Korschenbroich
камион за превоз на коњи IVECO Pferdetransporter
8
39.900 € USD ≈ 44.321 US$
Камион за превоз на коњи
Година 2007-02 Километража 180000 км Суспензија
Германија, Korschenbroich
куќа на тркала IVECO Ford 100E15
26
преговара
Куќа на тркала
Година 2001 Километража 95208 км Суспензија
Обединето Кралство, Newry
камион за превоз на коњи IVECO EUROCARGO 90E18P CAVALLI RAMPA POST+LATERALE
22
16.500 € USD ≈ 18.328 US$
Камион за превоз на коњи
Седишта 3
Година Километража 350000 км Суспензија пружина/пневматски
Италија, Carmagnola ( To )
камион за превоз на коњи IVECO Isuzu Horse transport
13
125.000 € USD ≈ 138.850 US$
Камион за превоз на коњи
Седишта 3
Година 2015-03 Километража 24975 км Суспензија
Данска, Christiansfeld
камион за превоз на коњи IVECO Daily 35-12 PAARDENWAGEN PAARDENVERVOER APK 9-2020
22
9.000 € USD ≈ 9.997 US$
Камион за превоз на коњи
Година 1999-01-05 Километража 230683 км Суспензија
Холандија, Doornspijk
камион за превоз на коњи IVECO 120E22 HORSE TRUCK 6 HORSES 37DKM!!
19
69.750 € USD ≈ 77.478 US$
Камион за превоз на коњи
Година 2008-09-29 Километража 36863 км Суспензија
Холандија, Hedel
нови камион за превоз на коњи IVECO Pferdetransporter
12
149.900 € USD ≈ 166.509 US$
Камион за превоз на коњи
Седишта 4
Година 2018-12 Километража 2000 км Суспензија
Германија, Korschenbroich
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се