Кампери CHALLENGER

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Суспензија

Кампери CHALLENGER: 11 огласа

куќа на тркала CHALLENGER GENESIS 58
19
29.990 € USD ≈ 33.313 US$
Куќа на тркала
Седишта 4 Резервоар за вода 110 л
Година 2012-05 Километража 95000 км Суспензија
Франција, Periers
куќа на тркала CHALLENGER 358 B Graphite Edition,Automatik,Hubbett
25
54.950 € USD ≈ 61.038 US$
Куќа на тркала
Година 2018 Километража 23900 км Суспензија
Германија, 48249 Dülmen
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
куќа на тркала CHALLENGER Genesis 53 2.3 M.Jet 130 Garage Fietsendrager
22
28.950 € USD ≈ 32.158 US$
Куќа на тркала
Седишта 6
Година 2010-05 Километража 86431 км Суспензија
Холандија, Drachten
нови куќа на тркала CHALLENGER C256 GAMMA 2020
6
54.360 € USD ≈ 60.383 US$
Куќа на тркала
Година Километража Суспензија
Италија, Montjovet
нови куќа на тркала CHALLENGER 180 PREMIUM GAMMA 2020
24
55.400 € USD ≈ 61.538 US$
Куќа на тркала
Година Километража Суспензија
Италија, Montjovet
куќа на тркала CHALLENGER Genesis 194
13
40.900 € USD ≈ 45.432 US$
Куќа на тркала
Година 2018 Километража Суспензија
Италија, Montjovet
нови куќа на тркала CHALLENGER Genesis 284
19
преговара
Куќа на тркала
Година Километража Суспензија
Италија, Montjovet
куќа на тркала CHALLENGER C394 GA
13
48.900 € USD ≈ 54.318 US$
Куќа на тркала
Година 2019 Километража Суспензија
Италија, Montjovet
куќа на тркала CHALLENGER 288 EB
15
49.500 € USD ≈ 54.985 US$
Куќа на тркала
Година 2019-03 Километража Суспензија
Италија, Montjovet
куќа на тркала CHALLENGER 153
10
21.900 € USD ≈ 24.327 US$
Куќа на тркала
Седишта 6
Година 2005-02 Километража 52466 км Суспензија
Италија, Varese
куќа на тркала CHALLENGER 153
12
21.900 € USD ≈ 24.327 US$
Куќа на тркала
Седишта 6
Година 2005-03 Километража 52466 км Суспензија
Италија, Varese
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се