Autoline » Камиони » Камиони - Узбекистан
Филтри -

Камиони - Узбекистан

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

29 огласа: Камиони - Узбекистан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер HOWO ZZ3257N4347E1C
1
Контактирајте го продавачот
95.750 € UZS 1.175.000.000 UZS
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
камион кипер SINOTRUK Golden Prince
1
Контактирајте го продавачот
70.900 € UZS 870.000.000 UZS
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 18 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер SINOTRUK HOWO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 10000 кг
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
камион кипер DOOSAN DX 140LC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
изотермален камион MAN TGS 26.400 6X4 BL 16 т
1
Контактирајте го продавачот
101.800 € UZS 1.250.000.000 UZS
Изотермален камион
Носивост 16000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 50 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
камион кипер MAN TGS 33.400 6X4 BB 20 т
1
Контактирајте го продавачот
117.000 € UZS 1.435.000.000 UZS
Камион кипер
Носивост 20000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 16 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
камион кипер MAN   TGS 41.400 8x4 BB
1
Контактирајте го продавачот
127.400 € UZS 1.563.000.000 UZS
Камион кипер
Носивост 28000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 20 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 74.450 €
Камион со завеса
Зафатнина 245 м³
Година 2016 Километража Сила
Узбекистан, Чуст
нови камион кипер HOWO HW76 нови камион кипер HOWO HW76 нови камион кипер HOWO HW76
3
Контактирајте го продавачот
93.710 € UZS 1.150.000.000 UZS
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³
Година 03/2023 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
камион кипер HOWO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Узбекистан, Toshkent
камион со рамна платформа HOWO ZZ4257S9401V
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Узбекистан, Toshkent
Контактирајте го продавачот
91.560 € UZS 1.124.000.000 UZS
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 20 м³
Година Километража Сила
Узбекистан
нови камион фургон ISUZU  FVR 33 нови камион фургон ISUZU  FVR 33
2
Контактирајте го продавачот
65.600 € UZS 805.000.000 UZS
Камион фургон
Година Километража Сила
Узбекистан
нови камион кипер KAMAZ АКЦИЯ КАМАз 8% Лизинг !! нови камион кипер KAMAZ АКЦИЯ КАМАз 8% Лизинг !!
2
Контактирајте го продавачот
39.170 € UZS 480.700.000 UZS
Камион кипер
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
95.340 € UZS 1.170.000.000 UZS
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
53.210 € UZS 653.000.000 UZS
Камион кипер
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
86.220 € UZS 1.058.000.000 UZS
Камион кипер
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
79.860 € UZS 980.000.000 UZS
Камион кипер
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
59.320 € UZS 728.000.000 UZS
Камион фургон
Година Километража Сила
Узбекистан
нови камион-цистерна KAMAZ нови камион-цистерна KAMAZ нови камион-цистерна KAMAZ
3
Контактирајте го продавачот
53.780 € UZS 660.000.000 UZS
Камион-цистерна
Зафатнина 8 м³
Година Километража Сила
Узбекистан
нови камион фургон ISUZU  NQR 71 PL нови камион фургон ISUZU  NQR 71 PL
2
Контактирајте го продавачот
39.360 € UZS 483.000.000 UZS
Камион фургон
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
101.200 € UZS 1.242.000.000 UZS
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
85.240 € UZS 1.046.000.000 UZS
Камион фургон
Година Километража Сила
Узбекистан
нови изотермален камион ISUZU NQR
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Носивост 5000 кг Зафатнина 21 м³
Година 04/2022 Километража Сила
Узбекистан, Фергана
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се