Филтри -

Камиони од Унгарија

Резултати од пребарување: 1858 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1858 огласа: Камиони од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 4800 кг
Година 2002 Километража 537700 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
88.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 12950 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018-01 Километража 231000 км Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2001 Километража 616875 км Сила
Унгарија, Hajós
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Камион-шасија
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/1996 Километража 390962 км Сила
Унгарија, Hajós
Контактирајте го продавачот
65.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14700 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 650000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2011 Километража 595000 км Сила
Унгарија, Hajós
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3400 кг Зафатнина 28.04 м³
Година 2019 Километража 11525 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 324000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 324000 км Сила
Унгарија, Budapest
камион за шлепување MAN MAN TGS TGX 26.360 E5 laweta uniwersalna 10,2 m + Dźwig HDS камион за шлепување MAN MAN TGS TGX 26.360 E5 laweta uniwersalna 10,2 m + Dźwig HDS
2
Контактирајте го продавачот
86.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 08/2014 Километража 466000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14700 кг Евро Euro 6 Зафатнина 54.76 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 671000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
66.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 12460 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2014 Километража 673000 км Сила
Унгарија, Nyíregyháza-Oros
Контактирајте го продавачот
30.200 € HUF 12.000.000 HUF
Камион со рамна платформа
Година 2012 Километража 235000 км Сила
Унгарија, Solt
Контактирајте го продавачот
26.700 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2006 Километража 190000 км Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година 1994 Километража Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
100 €
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 700000 км Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2005 Километража Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
56.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2019 Километража 9420 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
40.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Година Километража 121532 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
81.400 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2005 Километража 275000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
73.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2013 Километража 384000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 11040 кг
Година 2012 Километража 702819 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Година 2006 Километража 285895 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Година 2006 Километража 614000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15300 кг Евро Euro 6
Година 01/2015 Километража 299000 км Сила
Унгарија, Nyíregyháza-Oros
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1858 огласа
Прикажи