Autoline » Камиони » Камиони од Турција
Филтри -

Камиони од Турција

Резултати од пребарување: 97 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

97 огласа: Камиони од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
115.000 € TRY 2.350.000 TRY
Камион кипер
Година 2013 Километража 125000 км Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
108.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2019 Километража 91000 км Сила
Турција, İSTANBUL
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
37.450 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 39945 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
71.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 49497 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
132.950 €
Камион кипер
Носивост 32000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2019 Километража 387000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
36.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 01/2013 Километража 755000 км Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
72.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 231000 км Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 2022 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
73.950 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Година 01/2016 Километража 160000 км Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
122.000 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година 12/2018 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
145.000 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година 11/2021 Километража 88580 км Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 11/2018 Километража 156582 км Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 12/2018 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 34 м³
Година 2023 Километража Сила
Турција, Gaziantep
Контактирајте го продавачот
48.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 78450 км Сила
Турција, Ankara
нови камион-цистерна TEKFALT Water Truck
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 12/2023 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
40.750 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2015 Километража 89000 км Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
64.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 38182 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
42.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 197855 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 7000 кг Зафатнина 20 м³
Година 10/2022 Километража Сила
Турција, Yenişehir / Bursa
Контактирајте го продавачот
77.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 214136 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Носивост 15600 кг Евро Euro 2 Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пружина Модел
Година 2000 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 24 м³ Суспензија хидраулично Марка на каросерија Meiller Модел 2015
Година 06/2015 Километража 180000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на цемент
Година 2022 Километража Сила
Турција
нови камион-цистерна 3Kare Water Tank нови камион-цистерна 3Kare Water Tank нови камион-цистерна 3Kare Water Tank
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2022 Километража Сила
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 97 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се