Филтри -

Камиони од Србија

Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

56 огласа: Камиони од Србија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.800 €
Камион фургон
Носивост 15600 кг Зафатнина 44.72 м³
Година 2011-11 Километража 701823 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25650 кг Евро Euro 6 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2020-09-08 Километража 129449 км Сила
Србија, Simanovci
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
16.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража Сила
Србија, Gornje Komarice
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 14000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2013 Километража 675750 км Сила
Србија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 42.97 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-05 Километража 271818 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
13.600 €
Камион кипер
Носивост 18500 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража Сила
Србија, Gornje Komarice
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 07/2008 Километража 960000 км Сила
Србија, Краљево
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 7650 кг
Година 2013-11 Километража 698732 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-10-24 Километража 383228 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 9894 кг
Година 2017-11 Километража 570808 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 9508 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55.64 м³
Година 2013 Километража 337120 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 8280 кг
Година 2006-12 Километража 126197 км Сила
Србија, Simanovci
камион за транспорт на возила IVECO Stralis 450 + приколка за транспорт на возила камион за транспорт на возила IVECO Stralis 450 + приколка за транспорт на возила камион за транспорт на возила IVECO Stralis 450 + приколка за транспорт на возила
3
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 26265 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 900000 км Сила
Србија, НС
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2004 Километража 650000 км Сила
Србија, Кикинда
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 27950 кг Евро Euro 4
Година 2009-08-12 Километража 559191 км Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 27215 кг Евро Euro 6 Зафатнина 113 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-05-23 Километража 682628 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 797000 км Сила
Србија, Sopot, Djurinci
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 30075 кг
Година 2014-03 Километража 460000 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018-06-05 Километража 247912 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 3
Година 2007 Километража 853638 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 5150 кг Евро Euro 3
Година 2005-07 Километража 186786 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-02-02 Километража 180917 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 139556 км Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4895 кг Евро Euro 3 Зафатнина 38.44 м³
Година 2006-04-14 Километража 365421 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Продавница на камион
Евро Euro 6
Година 2015-09 Километража 538736 км Сила
Србија, Simanovci
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Претплати се