Филтри -

Камиони со приколка

Резултати од пребарување: 798 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

798 огласа: Камиони

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 27190 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 830000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2018 Километража 471982 км Сила
Северна Македонија, Skopie
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 22410 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 996302 км Сила
Унгарија, Szeged
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција 17,80 € SEK 200 SEK
Камион фургон
Носивост 7740 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 531515 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.200 € PLN 118.000 PLN
Камион-контејнер
Носивост 16230 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2014 Километража 575000 км Сила
Полска, Dąbrowa Górna
Контактирајте го продавачот
29.940 € PLN 129.900 PLN
Камион-контејнер
Зафатнина 12780 м³
Година 2016 Километража 730000 км Сила
Полска, Dąbrowa Górna
Контактирајте го продавачот
92.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 12/2016 Километража 685000 км Сила
Полска, Bełchatów
Контактирајте го продавачот
22.820 € PLN 99.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 13490 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 900000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Камион за превоз на животни
Евро Euro 5
Година 08/2010 Километража 751000 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
аукција 31.120 € PLN 135.000 PLN
Камион со рамна платформа
Година 01/2011 Километража 1013465 км Сила
Полска, Zawiercie
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 25880 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-04-24 Километража 1126924 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14050 кг Евро Euro 6
Година 2015-02 Километража 1227400 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
LOSL s.r.o.
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 12250 кг Зафатнина 22.79 м³
Година 2017-07 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 1216134 км Сила
Романија, Ilfov
Контактирајте го продавачот
72.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 916260 км Сила
Романија, Ilfov
Контактирајте го продавачот
139.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 25000 км Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
9.700 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 20000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 152.65 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 545000 км Сила
Белгија, Charleroi
Контактирајте го продавачот
34.999 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 28000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 115.34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 875000 км Сила
Бугарија, Shumen
Контактирајте го продавачот
аукција 17.560 € DKK 131.000 DKK
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Зафатнина 16.32 м³
Година 2012 Километража 50500 км Сила
Данска, Sjælland
Контактирајте го продавачот
90.200 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 26560 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-10 Километража 420000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
18.440 € PLN 80.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 120000 км Сила
Полска, KAMIEŃSK
Контактирајте го продавачот
119.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 219000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2013 Километража 1000806 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 1667818 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
96.810 € PLN 420.000 PLN
Камион-цистерна
Носивост 28750 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 1200000 км Сила
Полска, Szczecin
аукција 8,90 € SEK 100 SEK
Камион кипер
Носивост 16020 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 581974 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 798 огласа
Прикажи