» Камиони

Сите камиони со кран за товарач

Резултати од пребарување: 3381 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони: 3381 огласа

камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ AXOR 2633 E5 6x4 Tipper | Hiab XS 122 Hi-Duo
35
58.500 € USD ≈ 63.120 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 12050 кг Суспензија пружина/пружина
Година 07/2013 Километража 200000 км Сила 322 кс
Полска, Kraków
камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ AXOR 2633 E5 6x4 Tipper | Hiab XS 122 Hi-Duo
35
58.500 € USD ≈ 63.120 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 12050 кг Суспензија пружина/пружина
Година 07/2013 Километража 200000 км Сила 322 кс
Полска, Kraków
камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ AXOR 2533 120 000km !!!! HDS / CRANE
30
45.500 € USD ≈ 49.090 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 11775 кг Зафатнина V=11.52 м³
Година 2009 Километража 120000 км Сила 330 кс
Полска, Kraków
камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ AXOR 2633 HDS / CRANE
30
45.500 € USD ≈ 49.090 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 13660 кг Зафатнина V=12.9 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 220000 км Сила 330 кс
Полска, Kraków
камион со рамна платформа IVECO EUROTRAKKER MP380E38H
9
18.600 € USD ≈ 20.070 US$
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 490000 км Сила 380 кс
Словенија, Gomilsko
камион со рамна платформа VOLVO FM-460 8*4
35
аукција 37.740 € SEK USD 400.000 SEK ≈ 40.720 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 25790 кг
Година 2010 Километража 295323 км Сила
Шведска, Svenljunga
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на дрва SCANIA R560 6x4 Euro 5 Jonsered 1020 !one retarder!
5
18.000 € USD ≈ 19.420 US$
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 1330000 км Сила 560 кс
Словачка, Nesvady
камион со рамна платформа IVECO Stralis 260S420
1
ВИДЕО
преговара
Камион со рамна платформа
Носивост 13650 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=7.94 м³
Година 2010-05 Километража 359700 км Сила 420 кс
Швајцарија, Regensdorf
камион со рамна платформа PETER +Кран 15м
17
15.287,86 € USD ≈ 16.500 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 29000 кг
Година 2005 Километража Сила
Бугарија, Пловдив
камион кипер SCANIA 380
48
аукција 16.510 € SEK USD 175.000 SEK ≈ 17.820 US$
Камион кипер
Носивост 10630 кг Евро Euro 3
Година 2000-05-25 Километража 580263 км Сила 379 кс
Шведска, Karlstad
камион за превоз на дрва SCANIA R 420 6x4 resor
17
35.280 € BGN USD 69.000 BGN ≈ 38.070 US$
Камион за превоз на дрва
Носивост 17000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 730000 км Сила 420 кс
Бугарија, София
камион кипер MAN 17.192
16
18.920 € BGN USD 37.000 BGN ≈ 20.410 US$
Камион кипер
Носивост 9000 кг
Година 1993 Километража 340000 км Сила 190 кс
Бугарија, София
камион кипер MAN 12.224
16
14.320 € BGN USD 28.000 BGN ≈ 15.450 US$
Камион кипер
Носивост 6000 кг
Година 2000 Километража 280000 км Сила 220 кс
Бугарија, София
камион за превоз на дрва MAN 26 480 6x6 resor
6
37.320 € BGN USD 73.000 BGN ≈ 40.270 US$
Камион за превоз на дрва
Носивост 17000 кг
Година 2005 Километража 6666666 км Сила 480 кс
Бугарија, София
камион за превоз на дрва SCANIA 164 580
7
22.500 € BGN USD 44.000 BGN ≈ 24.270 US$
Камион за превоз на дрва
Носивост 17000 кг
Година 2002 Километража 700000 км Сила 580 кс
Бугарија, София
камион кипер MERCEDES-BENZ ATEGO 1217 kipper with crane 12meter PRICE ONLY THIS WEEK
7
12.900 € USD ≈ 13.920 US$
Камион кипер
Носивост 5000 кг
Година 11/1998 Километража 280000 км Сила
Словачка, Križovany nad Dudváhom
камион со рамна платформа MAN 26.403
9
ВИДЕО
9.900 € USD ≈ 10.680 US$
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2 Зафатнина V=11.71 м³
Година 1997 Километража 707000 км Сила 400 кс
Словенија, Gomilsko
камион кипер MAN 26.414. 6x4/4
2
ВИДЕО
23.560 € USD ≈ 25.420 US$
Камион кипер
Носивост 11850 кг Зафатнина V=8.39 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1999-06 Километража 613000 км Сила 411 кс
Швајцарија, Regensdorf
камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ 1520 Kranbil med dubbelhytt 4x2
23
аукција 471,80 € SEK USD 5.000 SEK ≈ 509 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 6650 кг
Година 1990 Километража 38000 км Сила 211 кс
Шведска, Svenljunga
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3381 огласа
Прикажи
Претплати се