Филтри -

Камиони од Шведска

Резултати од пребарување: 234 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

234 огласа: Камиони од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 2.886 € SEK 33.000 SEK
Камион со рамна платформа
Носивост 13200 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 454614 км Сила
Шведска, Norrköping
Контактирајте го продавачот
аукција 1.924 € SEK 22.000 SEK
Камион фургон
Носивост 7057 кг Евро Euro 6
Година 2013 Километража 598746 км Сила
Шведска, Helsingborg
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
172.300 € SEK 1.970.000 SEK
Камион за превоз на дрва
Година 2019 Километража Сила
Шведска, Värmland
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
52.480 € SEK 600.000 SEK
Камион-ладилник
Носивост 13803 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 877735 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
16.620 € SEK 190.000 SEK
Камион-ладилник
Носивост 10641 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 143554 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
25.370 € SEK 290.000 SEK
Камион-контејнер
Носивост 15950 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 611082 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
9.621 € SEK 110.000 SEK
Камион кипер
Носивост 15120 кг Евро Euro 3
Година Километража 120162 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
18.810 € SEK 215.000 SEK
Камион фургон
Носивост 13909 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 713154 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
14.870 € SEK 170.000 SEK
Камион рол кипер
Носивост 12790 кг Евро Euro 4
Година Километража 1119452 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
17.490 € SEK 200.000 SEK
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година Километража 746835 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
аукција 11.720 € SEK 134.000 SEK
Камион-ладилник
Носивост 12670 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 723469 км Сила
Шведска, Åstorp
аукција 918,40 € SEK 10.500 SEK
Камион рол кипер
Носивост 18075 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 61605 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
аукција 918,40 € SEK 10.500 SEK
Камион фургон
Носивост 7835 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 4.986 € SEK 57.000 SEK
Камион рол кипер
Носивост 12530 кг
Година 1998 Километража 488919 км Сила
Шведска, Mariannelund
камион кипер Ford Lastväxlare Ford Transit 350M med 3st flak. 2002 säljes via aukt
1
Контактирајте го продавачот
аукција 218,70 € SEK 2.500 SEK
Камион кипер
Година Километража Сила
Шведска, Eskilstuna
аукција 8.747 € SEK 100.000 SEK
Камион рол кипер
Носивост 16445 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 874836 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
аукција 26,24 € SEK 300 SEK
Камион рол кипер
Носивост 20830 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
аукција 52,48 € SEK 600 SEK
Камион кипер
Носивост 12275 кг Евро Euro 5
Година 2006 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
аукција 22.040 € SEK 252.000 SEK
Камион-ладилник
Носивост 14110 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 755024 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.924 € SEK 22.000 SEK
Камион-ладилник
Носивост 13500 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 794967 км Сила
Шведска, Värnamo
Контактирајте го продавачот
20.120 € SEK 230.000 SEK
Камион за транспорт на возила
Година 2003 Километража Сила
Шведска, Örebro
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
85.720 € SEK 980.000 SEK
Камион со рамна платформа
Носивост 12370 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 258085 км Сила
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
51.170 € SEK 585.000 SEK
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража Сила
Шведска, Södermanland
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.123 € SEK 70.000 SEK
Камион фургон
Година 2006 Километража Сила
Шведска, Västerbotten
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.740 € SEK 340.000 SEK
Камион-шасија
Носивост 15010 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 917491 км Сила
Шведска, Trelleborg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 234 огласа
Прикажи
Претплати се