Филтри -

Камиони од Шпанија

Резултати од пребарување: 1413 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1413 огласа: Камиони од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 05/2019 Километража 350343 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2005 Километража 622060 км Сила
Шпанија, Talavera De la Reina (Toledo)
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
47.800 €
Камион кипер
Година 1999 Километража 708000 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 43.74 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2011 Километража 859733 км Сила
Шпанија, Malaga
Контактирајте го продавачот
29.600 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8200 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2013 Километража 720465 км Сила
Шпанија, Malaga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Година Километража Сила
Шпанија, Malaga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 05/2018 Километража 255000 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
150.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 750000 км Сила
Шпанија, Vitoria-Gasteiz
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 07/2015 Километража 553184 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 11580 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 391220 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
66.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14120 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 366010 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3526 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 120668 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
72.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10003 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 112044 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3510 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 317293 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 11500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 407408 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2610 кг Евро Euro 5 Зафатнина 24.97 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 375086 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 529628 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 654467 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
68.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13120 кг Евро Euro 4 Зафатнина 15.59 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 503709 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3225 кг Евро Euro 6 Зафатнина 17.42 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 380758 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 785000 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 920000 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 13120 кг Евро Euro 4 Зафатнина 15.59 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 503709 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 1725 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 82369 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1413 огласа
Прикажи
Претплати се