» » Камиони - Северна Македонија

Камиони - Северна Македонија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони - Северна Македонија: 8 огласа

камион за транспорт на возила MAN TGS 360 Euro 5 + Rolfo Formula Full Options + приколка за транспорт на возила
13
23.000 € USD ≈ 24.820 US$
Камион за транспорт на возила
Година 2008 Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 410 DXI euro 5 KTT Supertrans + приколка за транспорт на возила
10
14.000 € USD ≈ 15.110 US$
Камион за транспорт на возила
Година 2006 Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила DAF CF360 + приколка за транспорт на возила
10
16.000 € USD ≈ 17.260 US$
Камион за транспорт на возила
Година 2007 Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1844 Kassbohrer + приколка за транспорт на возила
12
21.000 € USD ≈ 22.660 US$
Камион за транспорт на возила
Година 2006 Километража 1 км Сила
Северна Македонија, Skopje
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1841 + приколка за транспорт на возила
8
16.000 € USD ≈ 17.260 US$
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1 км Сила 410 кс
Северна Македонија, Skopje
камион кипер MAN 41 400
4
преговара
Камион кипер
Носивост 26000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2016-12 Километража 95000 км Сила 400 кс
Северна Македонија, Битола
камион со рамна платформа IVECO 240.36 6x2 ZF GEAR
8
4.900 € USD ≈ 5.287 US$
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 1990 Километража 545433 км Сила
Северна Македонија, Manastiri
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1841 + приколка за транспорт на возила
10
16.500 € USD ≈ 17.800 US$
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1 км Сила 410 кс
Северна Македонија, Skopje
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се