Autoline » Камиони » Камиони од САД
Филтри -

Камиони од САД

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони од САД: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.340 € GBP 4.500 GBP
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2008 Километража 556593 км Сила
Обединето Кралство, Newton
Контактирајте го продавачот
7.114 € GBP 5.995 GBP
Камион-ладилник
Носивост 10500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2008 Километража 1441568 км Сила
Обединето Кралство, Newton
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.114 € GBP 5.995 GBP
Камион-ладилник
Носивост 9071.85 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2009 Километража 581034 км Сила
Обединето Кралство, Newton
Контактирајте го продавачот
7.114 € GBP 5.995 GBP
Камион-ладилник
Носивост 20000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2009 Километража 413749 км Сила
Обединето Кралство, Newton
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се