Autoline » Камиони » Камиони од Русија
Филтри -

Камиони од Русија

Резултати од пребарување: 626 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони од Русија: 626 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO
40
Контактирајте го продавачот
42.900 € RUB 3.690.000 RUB
Камион фургон
Зафатнина 43.15 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2015 Километража 214000 км Сила 180 кс
Русија, Московская обл., городской округ Домодедово
камион за превоз на дрва KAMAZ 43118
6
Контактирајте го продавачот
61.030 € RUB 5.250.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2020 Километража Сила 360 кс
Русија, Екатеринбург
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер TEREX TR60
8
Контактирајте го продавачот
74.810 € RUB 6.435.000 RUB
Камион кипер
Година 2011 Километража Сила 522 kW
Русија, Чита
камион кипер KAMAZ 65222
2
Контактирајте го продавачот
53.360 € RUB 4.590.000 RUB
Камион кипер
Носивост 19000 кг Зафатнина 20 м³
Година 2019 Километража 78000 км Сила 400 кс
Русија, Калужская обл., г. Обнинск
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO
18
Контактирајте го продавачот
54.520 € RUB 4.690.000 RUB
Камион фургон
Носивост 7000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44.1 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 411000 км Сила 290 кс
Русија, Московская обл., городской округ Домодедово
камион-контејнер MAZ 6312
15
Контактирајте го продавачот
8.138 € RUB 700.000 RUB
Камион-контејнер
Година 2010 Километража 300000 км Сила
Русија, Ивантеевка, Московская обл.
камион со рамна платформа KAMAZ 43118-24
6
Контактирајте го продавачот
25.350 € RUB 2.180.000 RUB
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 2011 Километража Сила 280 кс
Русија, Пенза
камион за транспорт на гориво KAMAZ 43114-15
4
Контактирајте го продавачот
8.449 € RUB 726.800 RUB
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 7.8 м³
Година 2011 Километража Сила 224 кс
Русија, Пенза
камион кипер IVECO Trakker
14
Контактирајте го продавачот
21.860 € RUB 1.880.000 RUB
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2011 Километража Сила 420 кс
Русија, Пенза
камион со кука за подигање товар MITSUBISHI Fuso Fighter
21
Контактирајте го продавачот
22.480 € RUB 1.934.000 RUB
Камион со кука за подигање товар
Година 2003 Километража 370000 км Сила
Русија, Владивосток
нови камион за сточна храна IVECO Menci
9
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за сточна храна
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Сила 420 кс
Русија
камион кипер KAMAZ 6520
4
Контактирајте го продавачот
34.180 € RUB 2.940.000 RUB
Камион кипер
Носивост 20900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 16 м³
Година 2017 Километража 135000 км Сила 400 кс
Русија, Калужская обл., г. Обнинск
камион кипер KAMAZ 6522
3
Контактирајте го продавачот
45.800 € RUB 3.940.000 RUB
Камион кипер
Носивост 19000 кг Зафатнина 16 м³
Година 2019 Километража 50000 км Сила 400 кс
Русија, Калужская обл., г. Обнинск
камион кипер KAMAZ 6520-43
1
Контактирајте го продавачот
31.160 € RUB 2.680.000 RUB
Камион кипер
Носивост 20000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 128000 км Сила 400 кс
Русија, Калужская обл., г. Обнинск
камион-ладилник ISUZU Forward
33
Контактирајте го продавачот
10.110 € RUB 870.000 RUB
Камион-ладилник
Година 2007 Километража 320000 км Сила
Русија, Владивосток
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 626 огласа
Прикажи
Претплати се