Autoline » Камиони » Камиони од Романија
Филтри -

Камиони од Романија

Резултати од пребарување: 215 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

215 огласа: Камиони од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Камион кипер
Година 1988 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Камион кипер
Година 2001 Километража Сила
Романија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Камион со церада
Евро Euro 2
Година 1998 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Камион кипер
Година 2000 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13680 кг Зафатнина 15 м³ Марка на каросерија CIF
Година 10/2001 Километража 465270 км Сила
Романија, Satu-Mare
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2009 Километража 107000 км Сила
Романија, Satu-Mare
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 192088 км Сила
Романија, SALAJ
камион-цистерна MAN TGS 26.480 Autocisterna камион-цистерна MAN TGS 26.480 Autocisterna камион-цистерна MAN TGS 26.480 Autocisterna
3
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Година 2016-01-01 Километража 780000 км Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
камион кипер MAN-VW 8x4 камион кипер MAN-VW 8x4 камион кипер MAN-VW 8x4
3
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Камион кипер
Година Километража Сила
Романија, Arad
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 8500 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража 460000 км Сила
Романија, Bolintin-Vale
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 3
Година 2007 Километража 640000 км Сила
Романија, Tihău
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 13950 кг Евро Euro 3 Зафатнина 15.5 м³
Година 2003 Километража 889960 км Сила
Романија, Sibiu
Контактирајте го продавачот
129.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Модел INT16
Година 12/2012 Километража 430000 км Сила
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
260.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 10600 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2019 Километража 106700 км Сила
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
119.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 6890 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2012 Километража 450000 км Сила
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
169.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 941000 км Сила
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 8000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2006 Километража 230000 км Сила
Романија, Arad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 €
Камион фургон
Година 2002 Километража 218513 км Сила
Романија, Band
Troostwijk Auctions
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 16120 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража Сила
Романија, Chiajna
Контактирајте го продавачот
17.200 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 907506 км Сила
Романија, Râmnicu Vâlcea
Контактирајте го продавачот
89.900 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 542000 км Сила
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 4 Зафатнина 18 м³ Марка на каросерија Meiller
Година 2007 Километража 460000 км Сила
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Камион кипер
Година Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година Километража 1100000 км Сила
Романија, Galați
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 215 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се