Филтри -

Камиони од Португалија

Резултати од пребарување: 494 огласа
Прикажи

494 огласа: Камиони од Португалија

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
10.500 €
Камион-шасија
2005
760000 км
Сила 310 кс (228 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 22000 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Португалија, Ponte de Lima, Poiares
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
1979
300000 км
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
цена на барање
Камион платформа
1996
520000 км
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Камион фургон
2004
723000 км
Сила 260 кс (191 kW) Евро Euro 3
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
1080000 км
Суспензија пружина/пневматски
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-контејнер
2016
672000 км
Сила 420 кс (309 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Камион со рамна платформа
1978
118730 км
Сила 70 кс (51.45 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Португалија, Enxara do Bispo
Britannia Export Consultants Limited
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
2013
515000 км
Носивост 7500 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Португалија, Fagilde
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Камион со завеса
2011
520000 км
Носивост 6000 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Португалија, Fagilde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
2013
480000 км
Носивост 10000 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Португалија, Fagilde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
2017
Португалија, Fagilde
Контактирајте го продавачот
7.450 €
Камион-шасија
2006
1166644 км
Сила 310 кс (228 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Португалија, Enxara do Bispo
Britannia Export Consultants Limited
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Камион со рамна платформа
1985
379525 км
Сила 80 кс (58.8 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Португалија, Enxara do Bispo
Britannia Export Consultants Limited
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.250 €
Камион-шасија
1992
383057 км
Сила 120 кс (88 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Португалија, Enxara do Bispo
Britannia Export Consultants Limited
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
1988
612456 км
Сила 380 кс (279 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
2012
181226 км
Сила 220 кс (162 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
1994
471055 км
Сила 360 кс (265 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на брашно
2013
670396 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 8x4
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
2001
322722 км
Сила 340 кс (250 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 6x4 Суспензија пружина/пружина
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
1994
722788 км
Сила 340 кс (250 kW) Гориво дизел
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
1998
799921 км
Сила 400 кс (294 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
1988
754666 км
Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пружина
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
1979
378000 км
Оскина конфигурација 4x4
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
1997
962485 км
Сила 400 кс (294 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 494 огласа
Прикажи