Autoline » Камиони » Камиони од Полска
Филтри -

Камиони од Полска

Резултати од пребарување: 2742 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2742 огласа: Камиони од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
68.200 € PLN 320.000 PLN
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 500000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 11300 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 713720 км Сила
Полска, Juchnowiec Kościelny
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Камион кипер
Марка на каросерија Meiller
Година 05/1990 Километража Сила
Полска
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
75.660 € PLN 355.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Носивост 15000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Сила
Полска, Miasteczko Śląskie
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2006 Километража 540000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
18.300 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 50.88 м³
Година 2010 Километража 960000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
288.000 €
Камион-шасија
Носивост 3000 кг Евро Euro 6
Година 2022 Километража 1 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
5.009 € PLN 23.500 PLN
Камион фургон
Година 2010 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
Контактирајте го продавачот
4.582 € PLN 21.500 PLN
Камион со церада
Година 2009 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
Контактирајте го продавачот
аукција 19.180 € PLN 90.000 PLN
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-09-03 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
аукција 10.660 € PLN 50.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-03-29 Километража 100000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
аукција 5.968 € PLN 28.000 PLN
Камион работилница
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-11-27 Километража 307543 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 12000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-12-20 Километража 530000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
67.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2015-04-11 Километража 497000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
288.000 €
Камион со рамна платформа
Носивост 3000 кг Евро Euro 6
Година 2022 Километража 1 км Сила
Полска, Starachowice
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ Actros 1840 Euro2 (1835/1843/1846/1848/1722/1922) камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ Actros 1840 Euro2 (1835/1843/1846/1848/1722/1922)
2
Контактирајте го продавачот
1 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1997 Километража 630238 км Сила
Полска, Sobienie Jeziory
Контактирајте го продавачот
182.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Модел 3W + hds HMF 1320 + RADIO
Година 2023 Километража 320 км Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
1 €
Камион кипер
Евро Euro 1 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 689324 км Сила
Полска, Sobienie Jeziory
Контактирајте го продавачот
119.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Модел 3W
Година 2021 Километража 250 км Сила
Полска, Łódź
нови камион рол кипер MAN TGS 26.430 6x2*4 + HYVA 20T
1
Контактирајте го продавачот
136.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел TITAN 20T
Година 11/2022 Километража 50 км Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
109.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел AK12-MT
Година 11/2022 Километража 340 км Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
117.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел HB 90-E3 + Hak 12/3700
Година 11/2022 Километража 350 км Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
109.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2022 Километража 340 км Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
189.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 13000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2017-10-14 Километража 208000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
5.733 € PLN 26.900 PLN
Камион со церада
Година 2007 Километража 898000 км Сила
Полска, Żygląd
Контактирајте го продавачот
108.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2016-04-18 Километража 323000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2742 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се