» » Камиони за делови

Камиони за делови

Резултати од пребарување: 232 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони: 232 огласа

камион-шасија RENAULT MAGNUM 440 E-TECH за делови
8
3.500 € USD ≈ 3.777 US$
Камион-шасија
Година 1/2003 Километража 835000 км Сила
Словачка, Levice
камион за сточна храна VOLVO FH12-460 за делови
29
аукција аукција
Камион за сточна храна
Година 1999 Километража Сила 460 кс
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-шасија VOLVO FL616 за делови
3
преговара
Камион-шасија
Година 1997 Километража Сила 200 кс
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион фургон MAN LE 8-180 ( duba 7m ) за делови
7
48,35 € RON USD 232 RON ≈ 52,17 US$
Камион фургон
Година Километража Сила
Романија, CRAIOVA
камион-ладилник Vand orice piesa din dezmembrari pt. Renault Midlum за делови
6
20,63 € RON USD 99 RON ≈ 22,26 US$
Камион-ладилник
Зафатнина V=47.25 м³
Година Километража Сила
Романија, CRAIOVA
камион со рамна платформа Dezmembrari camioane OLTENIA - Craiova за делови
3
10,42 € RON USD 50 RON ≈ 11,24 US$
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Романија, CRAIOVA
камион-шасија PEGASO 1236T за делови
3
преговара
Камион-шасија
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион фургон NISSAN  Atleon ( fara cabina ) за делови
5
114,40 € RON USD 549 RON ≈ 123,50 US$
Камион фургон
Година Километража Сила
Романија, CRAIOVA
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 815,818 12-23,12-28 ,16-23, за делови
4
11,25 € RON USD 54 RON ≈ 12,14 US$
Камион-ладилник
Година Километража Сила
Романија, CRAIOVA
камион-шасија MAN Dezmembrari Silent за делови
8
134,40 € RON USD 645 RON ≈ 145,10 US$
Камион-шасија
Година Километража Сила
Романија, CRAIOVA
камион-ладилник RENAULT  Midlum за делови
7
20,84 € RON USD 100 RON ≈ 22,49 US$
Камион-ладилник
Година Километража Сила
Романија, CRAIOVA
камион-шасија VOLVO FH 12 за делови
1
100 € USD ≈ 107,90 US$
Камион-шасија
Година Километража Сила
Романија, CRAIOVA
камион-шасија VOLVO ATO3112E / PART NR 3190874 за делови
1
преговара
Камион-шасија
Година 2015 Километража 223500 км Сила
Данска, Tappernøje
камион-шасија VOLVO D7F - 290 HP - EURO 5 за делови
1
преговара
Камион-шасија
Година 2011 Километража 51000 км Сила 290 кс
Данска, Tappernøje
изотермален камион SCANIA DSC14 15 L02 за делови
10
преговара
Изотермален камион
Година 05/2002 Километража Сила 338 kW
Литванија, Vilniaus
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 232 огласа
Прикажи
Претплати се