Филтри -

Камиони од Норвешка

Резултати од пребарување: 341 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

341 огласа: Камиони од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 4.314 € NOK 51.000 NOK
Камион кипер
Носивост 16280 кг
Година 2013 Километража 294504 км Сила
Норвешка, Vågå
Контактирајте го продавачот
15.300 €
Камион кипер
Носивост 13950 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 2.622 € NOK 31.000 NOK
Камион фургон
Носивост 15080 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 1340000 км Сила
Норвешка, Gjøvik
Контактирајте го продавачот
аукција 845,90 € NOK 10.000 NOK
Камион кипер
Носивост 20865 кг
Година 2014 Километража 356574 км Сила
Норвешка, Nore Og Uvdal
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Камион кипер
Носивост 16640 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2010 Километража 290000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Камион рол кипер
Носивост 13300 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2007 Километража 420000 км Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
128.900 €
Камион со рамна платформа
Носивост 16130 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2015 Километража 420000 км Сила
Норвешка, Tananger
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион платформа
Носивост 4960 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 76017 км Сила
Норвешка, Hokksund
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со рамна платформа
Носивост 15040 кг
Година 2012 Километража 670463 км Сила
Норвешка, Lonevåg
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Камион-шасија
Носивост 16030 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 460000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 422,90 € NOK 5.000 NOK
Камион кипер
Носивост 15910 кг
Година 2001 Километража 403689 км Сила
Норвешка, Rakkestad
Контактирајте го продавачот
аукција 4.229 € NOK 50.000 NOK
Камион со рамна платформа
Носивост 15970 кг
Година 2009 Километража 285827 км Сила
Норвешка, Rakkestad
Контактирајте го продавачот
аукција 465,20 € NOK 5.500 NOK
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 16130 кг
Година 2002 Километража 547311 км Сила
Норвешка, Kvam
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-10 Километража 330000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
189.700 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-01 Километража 170000 км Сила
Норвешка, Skogsvåg
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-05 Километража 300000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15030 кг Евро Euro 3
Година 2004-05 Километража 240000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 18930 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-07 Километража Сила
Норвешка, Indre Billefjord
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2006-09 Километража 475000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 17000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-05 Километража 875000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
64.500 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-03 Километража 430000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-07 Километража 450000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
61.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16680 кг Евро Euro 6
Година 2016-01 Километража 230000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
камион кипер VOLVO FH16 650 *6x4 *RETARDER *BIG AXLES камион кипер VOLVO FH16 650 *6x4 *RETARDER *BIG AXLES
2
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 20810 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-04 Километража 480000 км Сила
Норвешка, Åsegarden
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
камион рол кипер MAN TGA 26.530 *6x4 *HOOK LIFT *MANUAL камион рол кипер MAN TGA 26.530 *6x4 *HOOK LIFT *MANUAL камион рол кипер MAN TGA 26.530 *6x4 *HOOK LIFT *MANUAL
3
Контактирајте го продавачот
12.700 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 15630 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-01 Километража 610000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 341 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се