Autoline » Камиони » Камиони од Молдавија
Филтри -

Камиони од Молдавија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Камиони од Молдавија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
43.500 €
Камион кипер
Зафатнина 15 м³
Година 11/2011 Километража Сила
Молдавија, Chișinău
камион кипер MERCEDES-BENZ Axor 4140 камион кипер MERCEDES-BENZ Axor 4140
2
Контактирајте го продавачот
66.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 26000 кг Зафатнина 28 м³
Година 2012 Километража 400000 км Сила
Молдавија, Chișinău
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер MAN TGA 41.480 камион кипер MAN TGA 41.480 камион кипер MAN TGA 41.480
3
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 25000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража Сила
Молдавија, Chișinău
камион кипер MAN TGS 26.440 камион кипер MAN TGS 26.440 камион кипер MAN TGS 26.440
3
Контактирајте го продавачот
27.800 €
Камион кипер
Носивост 14000 кг
Година 2009 Километража Сила
Молдавија, Chișinău
камион со рамна платформа MAN TGS 26.320 камион со рамна платформа MAN TGS 26.320 камион со рамна платформа MAN TGS 26.320
3
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Камион со рамна платформа
Носивост 13500 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 350000 км Сила
Молдавија, Chișinău
камион кипер MAN TGS 26.440 камион кипер MAN TGS 26.440 камион кипер MAN TGS 26.440
3
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15500 кг
Година 2009 Километража Сила
Молдавија, Chișinău
камион со рамна платформа MAN TGS 26.400 камион со рамна платформа MAN TGS 26.400
2
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 14000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 650000 км Сила
Молдавија, Chișinău
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 288000 км Сила
Молдавија, Сочитень
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5 Зафатнина 116.37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 948600 км Сила
Молдавија, Bălți
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се