Филтри -

Камиони од Литванија

Резултати од пребарување: 880 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

880 огласа: Камиони од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2008 Километража 585516 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија хидраулично
Година 1994 Километража Сила
Литванија
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2008 Километража 991000 км Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
4.600 €
Камион со церада
Година 04/1998 Километража 286102 км Сила
Литванија, Prienų r. sav.
Контактирајте го продавачот
22.600 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 7500 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2012 Километража Сила
Литванија, Babtai
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 05/2002 Километража Сила
Литванија, Prienų r. sav.
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2018 Километража 600000 км Сила
Литванија, Panevėžys
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2007 Километража 1527202 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
13.350 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8300 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2009 Километража 458000 км Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 18310 кг Евро Euro 3 Зафатнина 16 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 08/2006 Километража 548000 км Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.250 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 3300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2011 Километража 289000 км Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2013 Километража 478487 км Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.600 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 6550 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2004 Километража 577000 км Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 5900 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2017 Километража 515000 км Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.250 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3840 кг Евро Euro 5 Зафатнина 39 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2012 Километража Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8900 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2016 Километража 628000 км Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.250 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 4650 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2003 Километража Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 5775 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2006 Километража 375000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8858 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2008 Километража 629000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 9600 кг Евро Euro 4 Зафатнина 49 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2008 Километража 547000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 23000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2013 Километража 994000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 05/1994 Километража Сила
Литванија, Vilniaus
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија торзиона
Година 04/1994 Километража 256398 км Сила
Литванија, Vilniaus
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Евро Euro 4
Година 06/2007 Километража 327392 км Сила
Литванија, Vilniaus
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 880 огласа
Прикажи
Претплати се