Autoline » Камиони » Камиони од Летонија
Филтри -

Камиони од Летонија

Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

77 огласа: Камиони од Летонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Камион кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража 563150 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2008 Километража Сила
Латвија, Rīga
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 11/2007 Километража 923800 км Сила
Латвија, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5
Година 02/2013 Километража 797400 км Сила
Латвија, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16580 кг Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Andreoli
Година 1997 Километража Сила
Латвија, Bauska, Bauskas novads
Контактирајте го продавачот
12.700 €
Камион рол кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража 420000 км Сила
Латвија, Bauska, Bauskas novads
Контактирајте го продавачот
73.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Суспензија пружина/пружина
Година 02/2016 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 17000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 16 м³
Година 05/2008 Километража 675000 км Сила
Латвија, Tukums
Контактирајте го продавачот
16.800 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1997 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Година 2012 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на битумен
Година 2000 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2002 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Камион кипер
Година 2003 Километража 547000 км Сила
Латвија, Rīga
камион кипер MAN 26/463 камион кипер MAN 26/463 камион кипер MAN 26/463
3
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 450000 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
24.300 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16500 кг Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 04/2002 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Камион-ладилник
Година 10/2013 Километража 822000 км Сила
Латвија, Рига
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Камион-ладилник
Година 2014 Километража 1290000 км Сила
Латвија, Рига
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
16.530 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 13160 кг Зафатнина 113.08 м³
Година 2012 Километража 784259 км Сила
Латвија, Klives
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 11000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2005 Километража 295000 км Сила
Латвија, Brankas
камион кипер MAN TGS 35480 камион кипер MAN TGS 35480
2
Контактирајте го продавачот
40.000 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2008 Километража 452954 км Сила
Латвија, Baltaiskrogs
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 01/2006 Километража 121431 км Сила
Латвија, Klives
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Камион кипер
Година 04/2011 Километража 202540 км Сила
Латвија, Klives
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се