Филтри -

Камиони - Киргистан

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони - Киргистан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
100.000 US$ EUR ≈ 92.050 €
Камион кипер
Носивост 4724 кг Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Киргистан, Bishkek
нови камион-шасија KIA Bongo нови камион-шасија KIA Bongo нови камион-шасија KIA Bongo
3
Контактирајте го продавачот
34.000 US$ EUR ≈ 31.300 €
Камион-шасија
Носивост 1000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 2.5 м³
Година 2024 Километража Сила
Киргистан, Bishkek
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 3445 кг
Година 2022 Километража Сила
Киргистан
нови камион фургон JAC JAC N56 нови камион фургон JAC JAC N56 нови камион фургон JAC JAC N56
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 3445 кг
Година 2023 Километража Сила
Киргистан
нови камион-шасија Isuzu NPR 75L-K нови камион-шасија Isuzu NPR 75L-K
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 3450 кг Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Киргистан
нови камион фургон Isuzu FVR34 Q нови камион фургон Isuzu FVR34 Q нови камион фургон Isuzu FVR34 Q
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 8800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7790 м³
Година 2023 Километража Сила
Киргистан
нови камион фургон Isuzu NPR нови камион фургон Isuzu NPR нови камион фургон Isuzu NPR
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 3450 кг Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Киргистан
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се