Филтри -

Камиони од Кина

Резултати од пребарување: 678 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

678 огласа: Камиони од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер Howo 8*4 12wheel 375hp камион кипер Howo 8*4 12wheel 375hp камион кипер Howo 8*4 12wheel 375hp
3
Контактирајте го продавачот
16.888 US$ EUR ≈ 15.680 €
Камион кипер
Носивост 45000 кг
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.800 US$ EUR ≈ 14.670 €
Камион кипер
Носивост 50000 кг Зафатнина 26.68 м³
Година 2016 Километража 56790 км Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.250 €
Камион кипер
Носивост 45000 кг Зафатнина 30 м³
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.780 €
Камион кипер
Носивост 45000 кг Зафатнина 30 м³
Година 2019 Километража 35000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 30000 км Сила
Кина, Jinan Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион работилница
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.350 €
Камион кипер
Година 03/2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
23.800 US$ EUR ≈ 22.100 €
Камион кипер
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.850 €
Камион кипер
Носивост 300000 кг Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
43.000 US$ EUR ≈ 39.920 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.780 €
Камион кипер
Носивост 25000 кг Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Jinan
нови камион кипер Shacman F3000 Tipper Truck for Sale Price -Y нови камион кипер Shacman F3000 Tipper Truck for Sale Price -Y нови камион кипер Shacman F3000 Tipper Truck for Sale Price -Y
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.140 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.780 €
Камион-цистерна
Зафатнина 20000 л Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Jinan
нови камион кипер Shacman X3000 6x4 Dump Truck for Sale In Dar Es Salaam - Y нови камион кипер Shacman X3000 6x4 Dump Truck for Sale In Dar Es Salaam - Y нови камион кипер Shacman X3000 6x4 Dump Truck for Sale In Dar Es Salaam - Y
3
Контактирајте го продавачот
38.500 US$ EUR ≈ 35.740 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 36.210 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.430 €
Камион кипер
Носивост 15670 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 09/2015 Километража 5320 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
42.500 US$ EUR ≈ 39.460 €
Камион кипер
Година 04/2021 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.180 €
Воен камион
Година 03/2020 Километража Сила
Кина
нови камион за транспорт на гориво Sinotruk Howo 371 6x4 Fuel Tanker Truck for Sale - Z нови камион за транспорт на гориво Sinotruk Howo 371 6x4 Fuel Tanker Truck for Sale - Z нови камион за транспорт на гориво Sinotruk Howo 371 6x4 Fuel Tanker Truck for Sale - Z
3
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 38.990 €
Камион за транспорт на гориво
Година 03/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
15.700 US$ EUR ≈ 14.580 €
Камион кипер
Година 2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
710.000 US$ EUR ≈ 659.200 €
Камион кипер
Година 2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.320 €
Камион кипер
Носивост 40000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.640 €
Камион кипер
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 678 огласа
Прикажи
Претплати се