Филтри -

Камиони - Казахстан

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1 оглас: Камиони - Казахстан

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
73.280 € KZT 38.000.000 KZT
Камион со рамна платформа
Носивост 11000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 9.97 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража 500 км Сила
Казахстан, Almaty

Огласи од други земји во делот "Камиони"

Контактирајте го продавачот
20.000 €
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2011 Километража 1100000 км Сила
Северна Македонија, Shtip
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион кипер
Година 2010 Километража 520000 км Сила
Северна Македонија, Скопје
камион со рамна платформа IVECO Stralis 270 4X2 Palfinger PK23002 Kran Crane Hardholz-Boden Euro
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 2005-07-05 Километража 708750 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.880 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година 1988 Километража 181372 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
34.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8907 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-03 Километража 330000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
25.500 US$ EUR ≈ 23.420 €
Камион за шлепување
Носивост 45000 кг Евро Euro 3
Година 04/2018 Километража 31000 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 1505 кг Евро Euro 6 Зафатнина 25.12 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-03 Километража 136470 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
30.200 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2180 кг Евро Euro 6
Година 03/2021 Километража 69570 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
61.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 23300 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018-05 Километража 165610 км Сила
Романија, Chitila
Контактирајте го продавачот
30.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3173 кг Евро Euro 6
Година 04/2021 Километража 47439 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 21830 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 910000 км Сила
Финска, Vantaa River
Контактирајте го продавачот
30.600 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3180 кг Евро Euro 6
Година 03/2021 Километража 58097 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
30.700 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 03/2022 Километража 57968 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 9100 кг Евро Euro 3
Година Километража Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 111.65 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 1235000 км Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 12410 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2009 Километража 892181 км Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Камион со рамна платформа
Година 1993 Километража 654000 км Сила
Полска, Dolsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Евро Euro 5
Година 01/2010 Километража 591517 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
10.100 €
Камион работилница
Година 2013 Километража 252000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
14.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2014 Километража 860000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
аукција 2.584 € SEK 30.000 SEK
Камион фургон
Носивост 12890 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 976466 км Сила
Шведска, Sjöbo
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 5
Година 2012-12 Километража 375000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража 14953 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2
Година 12/1995 Километража 881773 км Сила
Бугарија, Stara Zagora
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи