Филтри -

Камиони од Италија

Резултати од пребарување: 786 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

786 огласа: Камиони од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 16000 кг Евро Euro 3
Година 07/2002 Километража 870000 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Продавница на камион
Година 11/1995 Километража 45358 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 852474 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 11300 кг
Година Километража 280000 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 12400 кг Евро Euro 3
Година 03/2006 Километража 2700000 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
14.200 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 15000 кг Евро Euro 4
Година 2008-02 Километража 824395 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
8.790 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 2610 кг Евро Euro 3
Година 11/2007 Километража 317200 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
11.200 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Евро Euro 3
Година 01/2005 Километража 1425000 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 11550 кг
Година 1996 Километража 107543 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 11/1985 Километража 41800 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 15300 кг Евро Euro 3
Година 09/2004 Километража 958300 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 7900 кг Суспензија пружина/пружина
Година 04/1997 Километража 242500 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Марка на каросерија Andreoli Модел 12118
Година 11/2017 Километража Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 11600 кг Евро Euro 2
Година 10/1999 Километража 40417 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
10.300 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 16800 кг Евро Euro 3
Година 03/2006 Километража 1223800 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2590 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36 м³
Година 2012-11 Километража 268000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Камион рол кипер
Носивост 30300 кг
Година 2017 Километража 790000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Продавница на камион
Година 1992 Километража 651000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион кипер
Година 1994 Километража Сила
Италија, San Bonifacio
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 14100 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 629000 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 12320 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1993 Километража 500000 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 12800 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 1150700 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Камион-ладилник
Носивост 6850 кг Евро Euro 4 Зафатнина 42.59 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2007 Километража 350000 км Сила
Италија, Lonato del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
8.400 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 918000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 2690 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 355000 км Сила
Италија, Vedelago
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 786 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се