Autoline » Камиони » Камиони од Хрватска
Филтри -

Камиони од Хрватска

Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

83 огласа: Камиони од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5075 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2017-07 Километража 443016 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5075 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2017-07 Километража 443016 км Сила
Хрватска, Zagreb, Lucko
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
129.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 4166 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2022-03 Километража 13878 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 1620 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 126000 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7550 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 380500 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 219000 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Камион-автобус
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 700000 км Сила
Хрватска, Novo Selo Palanječko
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 122000 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Камион со церада
Година 2010 Километража 1044245 км Сила
Хрватска, Žminj
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2006 Километража 350000 км Сила
Хрватска, Solin
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3170 кг Зафатнина 31.26 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007-07 Километража 350000 км Сила
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13700 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Meiller
Година 2007 Километража 445180 км Сила
Хрватска, Nedelišće
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 18200 кг Евро Euro 6
Година 2007 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 18780 кг Марка на каросерија Meiller
Година 1995 Километража 869000 км Сила
Хрватска, Split
воен камион MAN 630.2 воен камион MAN 630.2 воен камион MAN 630.2
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Година 1962 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2008 Километража Сила
Хрватска, Sveti Ivan Zelina
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 18000 л
Година 2008 Километража 1146230 км Сила
Хрватска, Split
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 9700 кг Евро Euro 4 Зафатнина 13500 л
Година 05/2007 Километража 518000 км Сила
Хрватска, Solin
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 6000 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 280000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 620000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Зафатнина 1.7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 07/2007 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на каросерија Schwarzmüller
Година 09/2008 Километража 567200 км Сила
Хрватска, Brckovljani
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 05/2007 Километража 580000 км Сила
Хрватска, Nova Gradiška
Контактирајте го продавачот
5.000 € Со вклучен ДДВ
Камион со церада
Година 1989 Километража 680000 км Сила
Хрватска, Zabrđe
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Камион-цистерна
Година 1999 Километража 86000 км Сила
Хрватска, Klis
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се